HVALA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

HVALA

Oceni ovaj blog
Hvala Vam braćo i sestre blogeri na lepim pozdravima i čestitkama.Nadam se da ste obratili pažnju na onaj deo teksta gde se govori o utvrdjivanju nagrade u U ČAST STEVANA RAIČKOVIĆA.Nagrada će izvesno biti utvrdjena sa primamljivim nagradama.Zna to predsednik Inicijalnog odbora za organizaciju manifestacije.Konkurs za poeziju biće objavljen najkasnije do petnaestog aprila i biće otvoren do prvog juna.Glavna svečanost i promocija nagradjenih radova biće dvadeset i šestog juna na dan rodjenja velikog pesnika u njegovom rodnom mestu...O svemu precizno bićete obavešteni blagovremeno...Zato braćo blogeri šiljite olovke i spremajte se...Mogu Vam obećati kvalifikovan žiri i poštenu borbu

NAPOMENA:Za sve one koji su zainteresovani da kupe knjigu i time daju svoj doprinos fondu za nagradu STEVAN RAIČKOVIĆ..mogu se obratiti na

telefone.012/852466
012/850466..ili na e-mail adresu

kultkucevo@gmail.com

P:Sromotivna cena knjige je dvesta dinara plus ptt..troškovi....

Pošalji "HVALA" na Facebook Pošalji "HVALA" na Google Pošalji "HVALA" na My Yahoo! Pošalji "HVALA" na Live Pošalji "HVALA" na MySpace Pošalji "HVALA" na Twitter Pošalji "HVALA" na Digg Pošalji "HVALA" na del.icio.us

Ažurirano 28.02.2010. u 20:41, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. L' Imperatore (avatar)
    ma nema na čemu
  2. LJILJA MMM (avatar)
    čekaj......ti misliš da treba da pošaljemo pesme na taj konkurs?
  3. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    čekaj......ti misliš da treba da pošaljemo pesme na taj konkurs?
    Ovo je samo najave ideje u završnoj fazi,Kad bude raspisan konkurs može se prijaviti ko hoće ,Ljiljo...
  4. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Ovo je samo najave ideje u završnoj fazi,Kad bude raspisan konkurs može se prijaviti ko hoće ,Ljiljo...
    šta se ljutiš odmah.....nemam pojma o tome. Mislila sam da treba da budeš negde registrovan kao umetnik ili tako nešto a ne da može da šalje ko šta hoće...mislim na amatere
  5. gagili48 (avatar)
    Hvala ti miwka na iscrpnim informacijama....Mozda i ucestvujemo?
  6. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    šta se ljutiš odmah.....nemam pojma o tome. Mislila sam da treba da budeš negde registrovan kao umetnik ili tako nešto a ne da može da šalje ko šta hoće...mislim na amatere
  7. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Hvala ti miwka na iscrpnim informacijama....Mozda i ucestvujemo?

A što da ne ,Gagili...samo treba verovati u sebe i dok ne učestvuješ ne možeš biti zapažen....