Kraj... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zedj za tobom

Kraj...

Oceni ovaj blog
Previse osecaja za malo reči,na kraju svega,jeza obavije telo,zatvorim oči da sakrijem strah,sklopim ruke oko tvoga tela,osetim vrelinu ali prožme me hladnoća tog saznanja,da grlim te poslednji put...Tvoje su oči mogle promeniti moj svet...Vreme je krenulo u galop po ovim danima sto ne nose smeh,a ja stojim u noći ranog proleća,miris kiše i tvoje kože u grudima,vidim te u zoru kako spavaš,dodirnem ti lice,i znam da sam dotakla svoj san,tu sam ostala,zakljucana...Mogla sam ti reći,da su procvetale orhideje ove zamrznute duše,tad,da su potekle reke bistre i vedre kroz beskrajne poljane nekih mučnih čežnja,želje su našle svoj put ostvarenja kroz planine sive,tad,život je pevao početak neke pesme za nas,kad sam imala tebe,mogla sam ti reći ali nisam...Tvoje su oči mogle promeniti moj svet...

Pošalji "Kraj..." na Facebook Pošalji "Kraj..." na Google Pošalji "Kraj..." na My Yahoo! Pošalji "Kraj..." na Live Pošalji "Kraj..." na MySpace Pošalji "Kraj..." na Twitter Pošalji "Kraj..." na Digg Pošalji "Kraj..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano