Prada cizmice...:)

eh...bas citam jednu lepu knjigu...zove se "Prada cizmice i ostale stvarcice" od Megi Olderson...znate nju siurno..."Vruce pantalonice" i "Sarene pilule"...
i znate sta...hocu da moj zivot bude takav...visoka moda,revije,stan u eksklzivnom delu Londona,zgodan,bogat muz...kreditne kartice sa brdom love...da svoju iznenadnu i malu depresiju odmah zalecim velikim shoppingom....:)
ma da....znam sta ce te reci...nije bas sve to tako sjajno...:))ali nema veze....ja iovako nisam porodicni tip,ne zelim decu...hocu samo da prozivim luuuud zivot...pa neka bude i karatak....da postanem nova Ana Vintur!!!!
HOCU....I USPECU....!!!!
P.S.mozda bas ne takva velicina kao Ana Vintur,ali...:))
 
Shoping je lek za sve :) Taaaako se dobro osecam kad kupim nesto za sebe... Naravno svi bi mi voleli takav zivot... ili mozda i ne bi... Kad sagledas sa neke druge strane... Kakav je to zivot? Vise volim ovaj moj, obican, gde znam ko mi je prijatelj a ko nije a njima je jedini pravi prijatelj tamo velika kolicina droge. Ima se, moze se... ***, cak i prave prijatelje moraju skupo da plate :)
 
meni nije jasno to sa shoppingom i depresijom.kao leci depresiju.

prvo ja u tako nesto idem tek u krajnjoj nuzdi - kad se sve na meni raspada,a i tada me hvata depresija sto moram da se bakcem kupovinom odece medju svim tim pomahnitalim ljudima.

onda se obicno iznerviram posle pola sata i vratim kuci na drugu rundu psihickih priprema za tu akciju.

i onda konacno ako i nadjem nesto presedne mi zivot od tolike potrage.
 
evo za Megi i Lolitu_ jedna novogodisnja zelja od mene:

Zelim vam neku malu vilu u Malibuu tek da vam stane citava familija, mali neki autic kao sto je mercedes kupe, neke sitne dijamantice oko vrata i po rukama, neku malu zlatnu karticu za shopping, mali papir na kome ce pisati da ste direktorke neke firme, tamo nekih par milioncica na racunu ... jer kao sto svi znamo: SRECU CINE MALE STVARI.
 
haha...hvala puno Babe_lea...:)
pa sad...za mene je shopping svaka kupovina...od kupovine odece,obuce,pa do kupovine zacina za rucak...jednostavno volim da trosim pare kao i svi...:)
mozda jeste malo pretrano u knjizi,znam to...ali ipak je na neki nacin takooo...i nemojte molim vas predrasude o narkoticima...niko te ne moze naterati da to radis ako neces...ali bas niko...
i za one koji ne znaju Ana Vintur je glavna urednica americkog Vog-a...uostalom film i istoimena knjiga "Djavo nosi pradu" je uradjen po njoj...
Puno pozdrava od skromne mene!!!
 

Back
Top