Simple the best... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Simple the best...

Oceni ovaj blog
Slusam Tinu Tarner ''Simple the best''...Volim ovu njenu pesmu,a volim i nju...Odusevljava me njena energija,koja prosto vrca iz nje dok superiorno vlada binom na kojoj nastupa...Rok bakica...Zelela bih da kada ostarim budem poput nje,da imam tu pozitivnu energiju koju ljudi zapaze i koja ih osvaja...NIsam lepotica,nemam ni idealne mere,nisam fensi zenska,ali mi je drago kada u nekom drustvu cujem komplimente na svoj racun jer sam vesela,nasmejana i pozitivna...

Volim da igram,to mi je u krvi,ne mogu mirna kad zacujem prve taktove muzike,noge krecu same,ne drzi me mesto...I ustajem...Ako je za ples nadam se da ce se naci neki kavaljer koji ce prici i pozvati...Lepo mi je da vidim muskarca koji zna da igra,ne moraju to biti precizni plesni koraci,nek improvizuje,ali da ''oseca'' muziku...Volim i umem da igram uz kola,coceke,valcer,tango,disco,pop,rok...pa do ovih novih tehno stvari...Mogu da se uklopim u sve...I da zapevam uz tamburice i budem najveselija u drustvu,da me ljudi sa radoscu pozovu na druzenje...Eto, takva zelim da ostanem i u poznim godinama...Da budem ''rok bakica'' s kojom ce se unuci ponositi...Nek me samo noge i pamet sluze,a i ako zaglavim u staracki dom u kolicima,vidim sebe kako organizujem penzionerske zurke...

Jos mi jedna asocijacija pala na um dok sam slusala ovu Tininu pesmu:moje divne prijateljice ovde sa Krste,zene pune duha i pozitivne energije,prepoznace se,znam....Slicnih smo godina sve i ubedjena sam da ce one i u starosti,kao sto su i sad, biti bas takve... SIMPLE THE BEST!Volim vas mile moje...I ocekujem da dodjete ovde i da kada procitate ovaj blog i prepoznate se(to vazi i za moje ''nove'' poznanice)u ovom tekstu ostavite svoj komentar i postavite link neke pesme koju volite ili sliku koja potvrdjuje da smo sve SIMPLY THE BEST...A to vazi i za vas dragi muski prijatelji...MOMCI I VI STE THE BEST....

P>S>I ovo mora da se podvuce crvenom,mojom omiljenom bojom...bojom energije...

Pošalji "Simple the best..." na Facebook Pošalji "Simple the best..." na Google Pošalji "Simple the best..." na My Yahoo! Pošalji "Simple the best..." na Live Pošalji "Simple the best..." na MySpace Pošalji "Simple the best..." na Twitter Pošalji "Simple the best..." na Digg Pošalji "Simple the best..." na del.icio.us

Ažurirano 23.02.2010. u 13:44, autor: DUNJA W

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)
    Ovo ti je jedan od svezijih snimaka bakice sa 69 al ne kila nego godinica

2. gagili48 (avatar)
    Pa evo nesto od stvari iz mladosti draga...Hvala ti na lepim recima, pronasla sam se i ja u njima...Naravno, mozda ne umem tako da igram ali duh nam ni u starackom domu nece nestati......a ovo nek budemo zeljena i ja...moze?
  3. Neponovljiva Gracija (avatar)
  4. zeljena (avatar)
    Da li je to zurka u najavi
    Samo da se
  5. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Ovo ti je jedan od svezijih snimaka bakice sa 69 al ne kila nego godinica

Hvala Tigre...
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Pa evo nesto od stvari iz mladosti draga...Hvala ti na lepim recima, pronasla sam se i ja u njima...Naravno, mozda ne umem tako da igram ali duh nam ni u starackom domu nece nestati......a ovo nek budemo zeljena i ja...moze?

Moze Gagili,moze...Ne moras da znas da igras bitno je da tvoj duh ostane takav kakav je sada ...pozitivan..Zato te i volim....I ocekujem jos neki link da postavis ovde pod obavezno...
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Neponovljiva Gracija

NEgo sta mila moja...ljubim te...I postavi neki link po tvom izboru...
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Da li je to zurka u najavi
    Samo da se

Zeljena,uvek sam za zurku i pravu i virtuelnu...Hajde da vidim neku pesmu ovde,da vidim sta volis iz nasih 80 tih...
  9. DUNJA W (avatar)

Jel moze zabava,devojke?
  10. DUNJA W (avatar)

Gagili,Zeljena i ja...MOze?
  11. DUNJA W (avatar)
  12. DUNJA W (avatar)
    Ažurirano 23.02.2010. u 18:57, autor: DUNJA W
  13. Emin@ (avatar)

NIKAD NIJE KASNO DA SE IGRA STRASNO
  14. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio lelavi

NIKAD NIJE KASNO DA SE IGRA STRASNO
    POtpuno si u pravu...Ljubim te...I hvala na tangu,jos kad ga igra moj omiljeni glumac...super!
  15. Hexy Bee (avatar)

Osvrt na ´80-te...ali i.....

Ćaooo narode, xexexexe...ja ne bi bila JA kada ne bih malko zabiberila...

16. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Hexy Love

Osvrt na ´80-te...ali i.....

Ćaooo narode, xexexexe...ja ne bi bila JA kada ne bih malko zabiberila...

Zato ti i jesi BEST i zato te i volim...Bas takvu kakva jesi...
  17. DUNJA W (avatar)
  18. zeljena (avatar)
    Da li se secate ovoga???
  19. gagili48 (avatar)
    Ima ih puno Isecret...ali evo npr
  20. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Da li se secate ovoga???

Kako da ne..Volim njegove pesme...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja