Simple the best...

Slusam Tinu Tarner ''Simple the best''...Volim ovu njenu pesmu,a volim i nju...Odusevljava me njena energija,koja prosto vrca iz nje dok superiorno vlada binom na kojoj nastupa...Rok bakica...Zelela bih da kada ostarim budem poput nje,da imam tu pozitivnu energiju koju ljudi zapaze i koja ih osvaja...NIsam lepotica,nemam ni idealne mere,nisam fensi zenska,ali mi je drago kada u nekom drustvu cujem komplimente na svoj racun jer sam vesela,nasmejana i pozitivna...

Volim da igram,to mi je u krvi,ne mogu mirna kad zacujem prve taktove muzike,noge krecu same,ne drzi me mesto...I ustajem...Ako je za ples nadam se da ce se naci neki kavaljer koji ce prici i pozvati...Lepo mi je da vidim muskarca koji zna da igra,ne moraju to biti precizni plesni koraci,nek improvizuje,ali da ''oseca'' muziku...Volim i umem da igram uz kola,coceke,valcer,tango,disco,pop,rok...pa do ovih novih tehno stvari...Mogu da se uklopim u sve...I da zapevam uz tamburice i budem najveselija u drustvu,da me ljudi sa radoscu pozovu na druzenje...Eto, takva zelim da ostanem i u poznim godinama...Da budem ''rok bakica'' s kojom ce se unuci ponositi...Nek me samo noge i pamet sluze,a i ako zaglavim u staracki dom u kolicima,vidim sebe kako organizujem penzionerske zurke...:hahaha:


Jos mi jedna asocijacija pala na um dok sam slusala ovu Tininu pesmu:moje divne prijateljice ovde sa Krste,zene pune duha i pozitivne energije,prepoznace se,znam....Slicnih smo godina sve i ubedjena sam da ce one i u starosti,kao sto su i sad, biti bas takve... SIMPLE THE BEST!Volim vas mile moje...I ocekujem da dodjete ovde i da kada procitate ovaj blog i prepoznate se(to vazi i za moje ''nove'' poznanice)u ovom tekstu ostavite svoj komentar i postavite link neke pesme koju volite ili sliku koja potvrdjuje da smo sve SIMPLY THE BEST...A to vazi i za vas dragi muski prijatelji...MOMCI I VI STE THE BEST....




P>S>I ovo mora da se podvuce crvenom,mojom omiljenom bojom...bojom energije...





TinaTurner2.jpg



The%20Best%2008.jpg



simply_the_best.gif
 
Simply the best - you're simply the best,
we're simply the best .....
ma more,što bi rekli leskovčani - 'ebali majku na svi ubavi :zcepanje::zcepanje:
Ja sam rokerka i rekorderka u izdržljivosti,prepoznala sam se u tvom blogu,
a kako i ne bi - s kim si onakav si :heart::telefon:,ali ja volim malo tvrdje :zper:


:zurka: :zurka: :zurka:


wooooooooooooooowwww
 
REVELIN;bt74394:
Simply the best - you're simply the best,
we're simply the best .....
ma more,što bi rekli leskovčani - 'ebali majku na svi ubavi :zcepanje::zcepanje:
Ja sam rokerka i rekorderka u izdržljivosti,prepoznala sam se u tvom blogu,
a kako i ne bi - s kim si onakav si :heart::telefon:,ali ja volim malo tvrdje :zper:


:zurka: :zurka: :zurka:


wooooooooooooooowwww


Slutila sam da ces se prepoznati....:cmok2:Rev moze i tvrdje,nemam nista protiv...:zper::hahaha::hahaha:Da znas kako bih volela da djuskam s tobom na nekom rok koncertu...Ostajemo pri istom zvuku...

 
zim zam;bt74622:
:super:eeeeee ja zakasnila na žurku tako mi je žao..draga čini mi se da si moja sestra bliznakinja ha ha ...trebale smo ranije da se upoznamo napravile bi čudoooo:heart::heart::heart:


E mila moja,nisi zakasnila taman posla...Nego ti postavi neki link sa omiljenom pesmom...I dobrodosla u klub ''Simpy the best''...:cmok2:

Drago mi je da smo se ''prepoznale'':ok::heart:
 

Back
Top