Čarobnjak - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Čarobnjak

Oceni ovaj blog
Meni ljudi stvarno ne vjeruju kad kažem da sam čarobnjak. Neki me gledaju čudno, neki bogami i poprijeko, a najviše se samo smiju, i kažu ono `da, da, ma jesi, kako da nisi`. A jesam, stvarno. Ne znam šta tu pobogu ima toliko čudno. Ko god se samo malo posveti frekvencijama, brzo ukapira u čemu je fazon. Caka je da se uskladite sa prirodom. Okolina i pojave u njoj tad postaju plastelin od koga možete da pravite igračke kakve vam se dopadaju. Možete, naravno, i da utičete na svijest drugih ljudi, pogotovo onih koji se ne razumiju pretjerano u magiju, tj. fiziku. Tad pravite izbor, da li ćete da učinite nešto fino ili nešto bljak sa njima.

Ovih dana sam čuo mnoge da se žale na vrijeme. Mnogo snijega, mnogo bljuzgavice, mnogo hladnoće i mnogo sivila. Rekli su mi `kad si već čarobnjak, dede ti nama donesi sunce`. Odgovorio sam im da prvo moraju prestati da žele snijeg i hladnoću toliko. Dobro ljudi, kazao sam, obojite se plavom, da biste mogli da pomjerite sivo. Mislim da me nisu baš najbolje ukapirali. Stoga sam pričao viceve, lupao neke nebuloze i tako to, da ih navedem da zaborave na sivo. I evo, danas je lijep dan. Nisam ga ja donio, ljudi su se mnogo smijali

Velike stvari čekaju da se dese. Najbolji seks čeka da padne. Veliko je zlato koje čeka da ga se nadje. Prelijepa je djevojka koja čeka da bude zavoljena. Modro je i čisto jezero koje čeka da se u njem` zapliva. Najljepše je nebo koje čeka da ga se pogleda. Sve je to tu, samo dakle čeka da ljudi uživaju.

Nisam baš siguran zbog čega mnogi ljudi jednostavno ne žele da uživaju. Pretpostavljam da imaju svoje razloge. Ok, njihova stvar.

U ovom momentu naslikao sam najljepše nebo do sada. Ko je u Banjoj Luci, i zna da pogleda, uživaće kako dugo nije.

Pošalji "Čarobnjak" na Facebook Pošalji "Čarobnjak" na Google Pošalji "Čarobnjak" na My Yahoo! Pošalji "Čarobnjak" na Live Pošalji "Čarobnjak" na MySpace Pošalji "Čarobnjak" na Twitter Pošalji "Čarobnjak" na Digg Pošalji "Čarobnjak" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Divan text
  2. dess (avatar)
    Hvala Lelavi
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Vedro,toplo,poeticno,romanticno,optimisticno..
    A wizard..that`s my boy!
  4. gagili48 (avatar)
    Jesi carobnjak...verujem...
  5. Say it right (avatar)
    Bravo
  6. djurdja5 (avatar)
    [IMG]http://4.*****************/_qE84a5v3abE/SFotsSsqQ7I/AAAAAAAAAJs/vI74L88U-TY/s1600/1.jpg[/IMG]

Dobar tekt.
  7. Maha-maja (avatar)
    bas...bas lepo da neko jos tako razmislja
  8. DUNJA W (avatar)
    Ti si jedan poseban carobnjak,ROMANTICAR...
  9. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Vedro,toplo,poeticno,romanticno,optimisticno..
    A wizard..that`s my boy!

it`s nice to be your boy sweetie

10. dess (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Jesi carobnjak...verujem...
    hvala Gaga, sa` cu ti bacim neke fine čari

11. dess (avatar)
    Citat Original postavio *~Say~*
    Bravo
    hvala frendice

12. dess (avatar)
    Citat Original postavio djurdja5
    [IMG]http://4.*****************/_qE84a5v3abE/SFotsSsqQ7I/AAAAAAAAAJs/vI74L88U-TY/s1600/1.jpg[/IMG]

Dobar tekt.
    iza svih vrata sam

tnx Djurdja
  13. dess (avatar)
    Citat Original postavio Maha-maja
    bas...bas lepo da neko jos tako razmislja
    trudim se Majo

14. dess (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    Ti si jedan poseban carobnjak,ROMANTICAR...
    evo opet..

hvala puno lsecret
  15. cocoo (avatar)
    Mora da je bilo mnogo lepo nebo.....:)))

Uzgred lep tekst , inspirativan ..... vratio mi je zelju da ponovo uzivam u danu .... :D