Ritam života - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Ritam života

Oceni ovaj blog
Svašta čovjek udiše ovih dana. Udiše memljivi vazduh, udiše isparenja vrelih noći i magluštinu umornih zora, udiše vonj prezrelih srdaca, udiše znoj nezasitih ljubavnika, udiše i dim moje cigarete. Zamislite sve te udisaje kako se kovitlaju u čovjekovim plućima, i krv koja potom pokreće naše udove i hrani te mozgove. Hranimo se milionima udisaja, hranimo se milionima ljudi. U svakom od nas brdo je nečijih odluka, razočarenja i požuda. Rijeka propuštenih prilika, molitvi i vina. Nebo želja, sitniša za prosjaka na uglu i stidljivih pogleda ka nekoj njoj ili njemu...http://milkogrmusa.blogspot.com/2010/02/ritam-zivota.html

Pošalji "Ritam života" na Facebook Pošalji "Ritam života" na Google Pošalji "Ritam života" na My Yahoo! Pošalji "Ritam života" na Live Pošalji "Ritam života" na MySpace Pošalji "Ritam života" na Twitter Pošalji "Ritam života" na Digg Pošalji "Ritam života" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Udise..
    ceznjivu mesecinu noci i strastvenu toplotu suncevih zraka dana..
    tragove necijeg parfema u vazduhu koji mirisom podseca na nekog ko je davno otisao..
    bezglasno izrecenu pozudu u ocima koje su se sudbinski ugledale..
    vrelinu dlanova necijih pri slucajnom dodiru..
    delice necijih snova rasprsenih u mnogim hotelskim sobama..
    ..udise se svaki novi dan koji uvek ima drugacije mirise..jer nikada ne znamo ko ce nam ga i na koji nacin ispuniti,i ko ce mozda postati u nekom trenutku neraskidivi deo nas..

Ps.Nice,Dess..emotional,like always..
  2. DUNJA W (avatar)
    Sjajno...Ostavila sam komentar i na tvom blogu...
  3. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Udise..
    ceznjivu mesecinu noci i strastvenu toplotu suncevih zraka dana..
    tragove necijeg parfema u vazduhu koji mirisom podseca na nekog ko je davno otisao..
    bezglasno izrecenu pozudu u ocima koje su se sudbinski ugledale..
    vrelinu dlanova necijih pri slucajnom dodiru..
    delice necijih snova rasprsenih u mnogim hotelskim sobama..
    ..udise se svaki novi dan koji uvek ima drugacije mirise..jer nikada ne znamo ko ce nam ga i na koji nacin ispuniti,i ko ce mozda postati u nekom trenutku neraskidivi deo nas..

Ps.Nice,Dess..emotional,like always..
    joj, kako ti Lejla fino misliš..

da si počela opet da pišeš blog, ok

hvala ti puuuuno
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    Sjajno...Ostavila sam komentar i na tvom blogu...
    Hvala još jednom Tajnovita vidio sam i tamo, malko si me zarumenila, da znaš