Ćao, društvo!

...ali zato ewo ti wic,
kazze:
yebe cigan ciganku a ona mrda prstima na nogama kao kad u osnownoj na fizichkom deca beru trashnje...
kazze cigan " shta ti je, shta mrdash s' ti prsti"
a ciganka " pa kad mi nisi skinuo ( s' akcentom na U)
hulahopke":-D
 
Nista,slusam Deathstars,gledam u postere Kurta Cobeina i Michaela Jacksona...Za par minuta idem s nete,boli me glava,'ocu da spavam...Jesam li ja rekla koliko mrzim nepismene ljude...Malogradjane isto..Ma daj,ono je strasno.Pogledaj onu temu na humoru.Mislim,o cemu jadnici pricaju,to im je bitno!Kako su me samo isprovocirali!Hello?!Kao da je bitno da l' si spavao sa nekom devojkom sa 16 godina :roll:.Sta muskarci vide u tome?Mislim,jel im to sluzi da bi se pohvalili..U fazonu:"E,kre.snuo sam sa 16 godina 6 devojaka,ale ale...":roll:.Kako mrzim to :x.Zasto je to bitno?I cim pitam nekoga,odma' mi odgovore:"Pa zar ti mislis da treba da se ponasamo kao da smo zamonaseni?".Oh,Boze...Ne,ja samo mislim da bi to bilo mnogo bolje ako tu devojku STVARNO volis,i ako ona voli tebe!Ili smo mi samo predmeti za jednokratnu upotrebu?!Kako jadno...
 
u, opet diskusija o pravom vremenu za stupanje u seksualne odnose? moja omiljena ;) nepopravljiva sam konzervativka kad se ta tema potegne. a nije da je iko ikome predmet za jednokratnu upotrebu, nego ljudi to jednostavno vide drugačije nego ti ili ja - kao malo vežbanje hidraulike i trenja i tako toga. ništa lično. čak se i ne doživaljavaju kao predmete, samo kao... pa ne znam.
kaže ovaj jedan "ne znam zašto sam tada spavao sa njom. sad kad gledam, seks nam je bio sranje, ništa posebno, radili smo to samo zato što se to radi. sve je postalo fenomenalno tek sa nekom drugom, a tada je već prošlo i mnogo vremena."
a meni od početka fenomenalno ;) gde'š veće miline...
eto, toliko o eppu.

sada se vraćamo glavnoj temi - poz šargarepo!
 
Hehe, misliš na Baju, je l'? Da, i mene je užasno iznervirao, čak se više ni ne msn-iramo...On je kao neki Srbin, ono, Srbija, Srbija, 'ajmo 3 prsta, olee, oleee, a ne zna da se "ne" i glagol pišu razdvojeno i te stvari...
A to za sex...u pravu si, Vođena, treba stupati u takve odnose tek kad istinski zavoliš neku osobu i oboje mislite da je pravo vreme za to itd...
A meni se svi smeju što imam knjigu Seks za početnike, a baš TI KOJI MI SE SMEJU, treba malo da vide, kad se stupa u sexualni odnos, nego j.e.b.u. šta stignu, ili kukaju što imaju n godina, a još ništa nisu poj.e.b.a.l.i!!!!
 
O tome i pricam!Ja mrzim nepismene osobe,a ovamo se dizu...Mislim,oni su mi neka velicina...:roll:
E,sad ce neko da kaze da sam ja nepismena zato sto kad kucam ne stavljam razmak posle zareza...Ali mene jednostavno MRZI...I to nije neka greska..Alex 777 i ja smo se sprdali na Markov racun kad je otisao sa friends 4uma..Pazi sta je,kretencina,rekao:"NEDAJ da te gay prijatelji uce oni NEZNAJU nista!".Bez zareza,i totalno nepismeno!Majku mu...A ovamo nemacki savrseno zna...Mojega!Moras prvo svoj maternji jezik znati,da bi znao druge!A jedno vreme se hvalio da zna slovenski,i rekao mi je nesto.Naravno,mislio je da necu razumeti.A nije znao da ja MORAM da znam staroslovenski,jer sam ucila molitve na staroslovenskom...Eh,ima vajde i od veronauke :lol:
Ne,stvarno me nervira.Pazi,jednom mi je rekao nesto na fazonu:"Metalci treba vas klati,a zene silovati"..'Alo,imas li mozga covece ?:shock:
Znaci,popi.zdila sam skroz,da mi je bio ovde UBILA BIH GA!!!Bez razmisljanja.Mamicu mu!Ma,sta ja ovo radim?!Psujem ga i spustam se na njegov nivo!Necu vise...
 
Hahaha...Pa pusti budalu..Samo procitaj predhodne 3 stranice..Vidi sta je budala pisala..Jadan je :lol:
Mejl mi ne radi :(
Meni je ovaj nick Una otvorila...Stvarno ne znam sta mu je ...
I msn sam skinula,al' me zajebava :(
Nesto mi je do kompa :???:
 

Back
Top