Volim veću

scaled.php



Odmah moram da priznam da volim veću. Pri prvom susretu sam se zaljubio u nju i do dana današnjeg moja ljubav se samo uvećavala. Volim da je držim u ruci, da je gledam. Nežan sam i pažljiv. Volim crne a drage su mi i plave, volim je u svim bojama. Volim što je ženskog roda.....volim sve kad je u pitanju ona.
Ne mogu da sporiim onima koji vole male, valjda su takvog senzibiliteta. Ne zameram ni onima koji je uopšte ne vole...evropske integracije daju čoveku mogućnost izbora...neka u ruku uzme svako šta želi.

Ja sam odabrao da u ruku uzmem sliku, veću. Žao mi je što sam možda neke razočarao pa su pomislili da govorim o "onoj"...
Meni je slika mnogo draga, družim se i sa njom provodim dosta vremena. Ona neumoljivo beleži trenutak u vremena... radost, tugu, patnju, želju, osećanje, pretnju, smrt...
Da li nas je nekad prevarila. Ne. Varaju samo oni koji manipulišu . Na žalost sad su takva vremena da ne treba verovati svakoj slici koja nam se plasira iz medija. Nije nikakvo čudo da u novinama osvane paparazzi snimak nekog poznatog uhvaćenom bez šminke i osmeha a koliko jos sinoć nam se kezio našminkan sa izbeljenim zubima u skupocenom odelu sa TV ekrana.
Photoshop je cudo. Od malog pravi veliko, od debelog mršavo, namrgođeni postaju veseli, vremešni se podmlađuju...čuda svakojaka baš kao u cirkusu...

2ijm0bk.jpg
 
meni siu u poslednje vreme zanimljivi prizori koje vidim, kakvi bi bili na fotografiji
koje delove fortografisati i da fotografija uradjena u parku deluje kao da je uradjena u nekoj dzungli, ili
fotografisati deo necijeg imanja i da taj nikada ne prepozna da je to sa njegovog imanja, makar da ne moze da bude siguran...
neverovatnih prizora ima
 
petrana;bt72877:
meni siu u poslednje vreme zanimljivi prizori koje vidim, kakvi bi bili na fotografiji
koje delove fortografisati i da fotografija uradjena u parku deluje kao da je uradjena u nekoj dzungli, ili
fotografisati deo necijeg imanja i da taj nikada ne prepozna da je to sa njegovog imanja, makar da ne moze da bude siguran...
neverovatnih prizora ima
Petrana da li u tvojoj šumi ima tigrova.Zna li Tigar da ti imaš šumu.Daleko je Sibir.Da ga nastanimo bliže.
 
petrana;bt72877:
meni siu u poslednje vreme zanimljivi prizori koje vidim, kakvi bi bili na fotografiji
koje delove fortografisati i da fotografija uradjena u parku deluje kao da je uradjena u nekoj dzungli, ili
fotografisati deo necijeg imanja i da taj nikada ne prepozna da je to sa njegovog imanja, makar da ne moze da bude siguran...
neverovatnih prizora ima
Petrana ovo je uzbudljivo.Čekaj da vidi Tigar to.Iskoristiće sigurno.
 

Back
Top