Volim veću - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Volim veću

Oceni ovaj blog

Odmah moram da priznam da volim veću. Pri prvom susretu sam se zaljubio u nju i do dana današnjeg moja ljubav se samo uvećavala. Volim da je držim u ruci, da je gledam. Nežan sam i pažljiv. Volim crne a drage su mi i plave, volim je u svim bojama. Volim što je ženskog roda.....volim sve kad je u pitanju ona.
Ne mogu da sporiim onima koji vole male, valjda su takvog senzibiliteta. Ne zameram ni onima koji je uopšte ne vole...evropske integracije daju čoveku mogućnost izbora...neka u ruku uzme svako šta želi.

Ja sam odabrao da u ruku uzmem sliku, veću. Žao mi je što sam možda neke razočarao pa su pomislili da govorim o "onoj"...
Meni je slika mnogo draga, družim se i sa njom provodim dosta vremena. Ona neumoljivo beleži trenutak u vremena... radost, tugu, patnju, želju, osećanje, pretnju, smrt...
Da li nas je nekad prevarila. Ne. Varaju samo oni koji manipulišu . Na žalost sad su takva vremena da ne treba verovati svakoj slici koja nam se plasira iz medija. Nije nikakvo čudo da u novinama osvane paparazzi snimak nekog poznatog uhvaćenom bez šminke i osmeha a koliko jos sinoć nam se kezio našminkan sa izbeljenim zubima u skupocenom odelu sa TV ekrana.
Photoshop je cudo. Od malog pravi veliko, od debelog mršavo, namrgođeni postaju veseli, vremešni se podmlađuju...čuda svakojaka baš kao u cirkusu...

Pošalji "Volim veću" na Facebook Pošalji "Volim veću" na Google Pošalji "Volim veću" na My Yahoo! Pošalji "Volim veću" na Live Pošalji "Volim veću" na MySpace Pošalji "Volim veću" na Twitter Pošalji "Volim veću" na Digg Pošalji "Volim veću" na del.icio.us

Ažurirano 03.07.2012. u 02:59, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. zeljena (avatar)
    Jel opet ja moram prva da iskomentarisem,svi cute???
  2. gagili48 (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Pretece me zeljena......sta ces, sudbina...
  3. zeljena (avatar)
    Pa ja cekam,cekam,hoce li iko...ono svi cute...verovatno u soku!!!
  4. gagili48 (avatar)
    Pa ja cekam,cekam,hoce li iko...ono svi cute...verovatno u soku!!!
    Pa jest...sokirana javnost... Ali lep ovaj mis, zar ne?
  5. zeljena (avatar)
    Mis????Gde je mis???
  6. zxy (avatar)
    Zar se ona ne boji miša.Da nisu to muške noge.
  7. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Zar se ona ne boji miša.Da nisu to muške noge.
    Nisu,vidis da su nezne,nigde dlaka...
  8. zeljena (avatar)
    Aaa,da tek sad vidim da je mis na slici..
  9. SibirskiTigar (avatar)
    mis beli srecu deli
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Pa jest...sokirana javnost... Ali lep ovaj mis, zar ne?
    Ne razumem u cemu je šok?
  11. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Ne razumem u cemu je šok?
    Cekaj da ti se javi ona sto si morao zbog nje da hrcas
  12. zxy (avatar)
    Aaa,da tek sad vidim da je mis na slici..
    Šta si očekivala da vidiš.Nije valjda....
  13. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Šta si očekivala da vidiš.Nije valjda....
    Ma neeee,nesto mi se ucinilo....
  14. SibirskiTigar (avatar)
    Cekaj da ti se javi ona sto si morao zbog nje da hrcas
    e sad sam se potreso mnogo
  15. petrana (avatar)
    prva liga Sibirski
  16. petrana (avatar)
    meni siu u poslednje vreme zanimljivi prizori koje vidim, kakvi bi bili na fotografiji
    koje delove fortografisati i da fotografija uradjena u parku deluje kao da je uradjena u nekoj dzungli, ili
    fotografisati deo necijeg imanja i da taj nikada ne prepozna da je to sa njegovog imanja, makar da ne moze da bude siguran...
    neverovatnih prizora ima
  17. petrana (avatar)
    to ispade da ja volim manju
  18. zxy (avatar)
    Citat Original postavio petrana
    meni siu u poslednje vreme zanimljivi prizori koje vidim, kakvi bi bili na fotografiji
    koje delove fortografisati i da fotografija uradjena u parku deluje kao da je uradjena u nekoj dzungli, ili
    fotografisati deo necijeg imanja i da taj nikada ne prepozna da je to sa njegovog imanja, makar da ne moze da bude siguran...
    neverovatnih prizora ima
    Petrana da li u tvojoj šumi ima tigrova.Zna li Tigar da ti imaš šumu.Daleko je Sibir.Da ga nastanimo bliže.
  19. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - hvala, zasto volis manju pitanje je pravo?
  20. zxy (avatar)
    Citat Original postavio petrana
    neverovatnih prizora ima
    Petrana ovo je uzbudljivo.Čekaj da vidi Tigar to.Iskoristiće sigurno.
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja