Nemogu da spavam!

Ovo nije normalno sta mi se desava,premoren sam,vec 5 dana ne mogu da spavam,sinoc sam pokusao da legnem u 11h i kao najgori mentol sam blejao celu noc i zevao u plafon,ne znam zasto?i tako vec 5 dana,malo odspavam popodne,uz neki bensedin sto je katastrofa,jer njega tek nikada ne bi smeo da pijem,ali sta cu kad moram.Da ne bi bio pospan kad nesto moram da radim,ja ispijam kafu za kafom,celu limenku nes-kafe sam popio za ovih 4-5 dana,i sad sam verovatno jedini pacijent koji pise blog u 9 ujutru....
 
Bensedin, kafa... Pa ti imas 14,15 godina, jesi li ti pao sa neke kruske? Ajde se ti lepo mani tih stvari i uzmi jedan dan, idi i trci, ili idi u teretanu, vozi bajs, sta god tebi prija od fizickih aktivnosti, i videces kako ces da spavas kad dodjes kuci... Ozbiljno mani se bensedina.
 
Ako nisi primetio ni ja nisam spavao celu noć pa se ne žalim. Ja nisam spavao danima jer sam gledao tenis (i nije mi žao), i nisam spavao malo duže od tebe, a pride sam morao i da odlazima na posao svaki dan.
Kada već ne možeš da spavaš iskoristi priliku za nešto kreativno, možda neka knjiga za čitanje? Ili gledanje nekih dobrih filmova (mada sam ja za knjigu), ili slušanje dobre muzike.... Sve ono što smatraš da korisnim, ti na to potroši svoje nespavanje!
 

Back
Top