Sta "ribu" cini "ribom'?

Isla sam sinoc na zurku jedne takve, a ocekivalo se da ce osim domacice biti makar jos 5,6 komada.
Ne znam kako kod vas stvari stoje, ali meni proradi nesigurnost u ovakvoj situaciji.
Sredim se najvise sto mogu i umijem, odem s muzem, smjestim se udobno i zabezeknem se.
Znam ih iz grada, neke iz muzickih spotova, neke sa slika. I uvijek izgledaju tako da im se mozes samo diviti. Vecina. Nekima se bas i ne divim, ali muskarci kojima sam okruzena su ocigledno zadivljeni.
A sto sam ja zabezeknuta? Pa ovako, riba iz muzickih spotova ima stomak koji preliva, guza premala, grudi spustene, korset ih drzi, ali ipak vise, lice joj je sasvim obicno. Ne bih je nikad primijetila u gomili.
Domacica ima 30 kg i haljina joj stoji kao kosturu, jeziv prizor kad se naguzila cu pamtiti dugo! Kao i guzu koja je jela haljinu veci dio veceri. :dash:
Treca ima majicu na tufne, debeljuskasta je i krupna, nekako velika :),grudi nema, plava joj je kosa iako je zapravo crnka, pa izgleda kao plava ciganka. :D
Da ne nabrajam dalje.
Nisam mogla da se ne zapitam sta je to sto ih cini ribama. Cime one zasluze taj status?
Zajednicko im je provokativno oblacenje. Ali zar je to dovoljno? Je li u pitanju drzanje, napucavanje, ili mozda to sto sebe smatraju ribama, tako se ponasaju i svi okolo ih tako tretiraju?
U cemu je razlika izmedju djevojke za koju drugi kazu da je lijepa i one za koju kazu da je riba, komad i sl?
:dontunderstand:
 
Rekla bih da je u pitanju stav i samo stav...Jer kako se osecas- tako te i ostali vide, najcesce... Mada, ne znam koliko sam kompetentna da govorim o ovoj temi, s' obzirom da mi "dobra riba" i nije neki kompliment, jer se prvenstveno odnosi na fizicki izgled, koji je prilicno nebitan...
 
Da podrzavam isto.....STAV .......to je ono sto nas cini drugacijim.....posebnim.....eto sama si rekla da si osecala nesigurnost..... naravno....nikad neces znati mozda su i one isto to osecale ali se nije videlo(a ni tebi se to nije videlo)....inace muskarcima je dosta bitnija prica ...ako si vesela , zabavna...sarmantna......pritom jos ako si i sposobna...pa ti si idealna onda!!..Neko se jednostavno nametne sa upadljivom garderobom....glasnom( cesto praznom pricom) a nekad i muskarac voli da seta takvu napucanu ribu........e sad......ja licno vise tezim da me ne primete kad se pojavim....kolko mi je bitnije da sam pricom ostavila utisak.........a i sama znas da da svaka krpa nadje zakrpu .....nekom cemo biti idealne i prelepe a a nekom smesne:)
 
U ovim godinama vise volim da cujem da sam dama,nego riba...Dama je mnogo trajnija kategorija...I oisuje celu licnost,a ne samo fizicki izgled...Dama mozes biti i bez idealnih mera...Ali moras imati stila i svoj licni pecat...
Hvala lepo ne zelim da budem riba....;)
 
Naravno, naravno, malobrojne su one koje imaju preko 20 godina, imalo obrazovanja i ciljeva u zivotu, a da zele biti nazivane ribom. Svima nam je najbitnije da se trajno dopadamo,a za to treba imati nesto vise od fizickog izgleda.
Sve je to isuvise jasno.
Meni samo nije jasno cime one ostavljaju bez daha uglavnom musku populaciju, mozgom sigurno ne. Niko nece za nekoga reci da je riba zato sto je pametna i zabavna. :)
Dakle, mene trenutno zanima to spoljasnje.
A za damu mozda imam pogresan stav, ali mislim da cu taj epitet zeljeti kad budem u malo zrelijim godinama.
 

Back
Top