Antisemitizam na Forumu Krstarice?

Postovani Moderatoru,

Nastavicu da uzivam, ali moram da pitam. Otkud znate da nisam bila u Izraelu? Da li je problem antisemitizam? NA forumu je zabranjeno da se oglasavaju Jevreji. Ja nisam Jevrejka, ali sam drzavljanka Izraela, a mislim da ovakav govor ne bi trebalo da bude prisutan na forumu koji ima nameru da prihvati razlicita misljenja. Zar nije bilo dovoljno 6 miliona ljudi ili i dalje treba da postoje progoni?

Uplaseno i srdacno,
Liza 8)


Drugari,

Volim ovaj forum. Na njemu sam nasla mnogo zanimljivih tema i ljudi, ali, na zalost, pocela sam da dobijam pretnje od jedne osobe zbog mog nagazmana u izraelskoj vojsi. Tekst iznad je moj odgovor na njegova brisanja mojih postova na podforumu OSTALI SPORTOVI, jer sam iznosila svoje iskustvo sa Krav Magom, izraelskom borilackom vestinom.
Na zalost, svako moje iznosenje misljenja je propraceno pretnjama o banovanju, samo zato sto zelim da se druzim. Vec sam bila banovana, a nisam znala razlog. Sada mi vec postaje jasnije. Dok drugi pisu sve i svasta, ja moram da podnopsim dokaze o svom zivotu ljudima, koji su jednako sumnjivi kao ja, samo zato sto su ljubomorni na mene.
Ako mi se nesto desi, znacete ko je odgovoran.
Voli vas samo i jedino vasa,
Liza 8)
 
Dobro, da li si ti citao njene postove ?!!!
CHIME, brate, ja te potpuno razumem....i meni je pocela da ide na zivce...
Lizo, slushaj...prestani da na svakoj mogucoj temi o svakom mogucem sportu pricash kako si profesionalac bash u tome (skijanju, shahu, parkuru, tenisu, i da ne nabrajam dalje), da postavljash teme "ljubav i teretana", i njima slicne (prisetite se vi koji ste citali). Izvinjavam se shto moram ovako da se izrazim, ali deluje mi kao isfrustrirana osoba koja pokushava da sebi dokaze neshto tako shto ce na forumu da pishe gluposti tipa :
"Ucestvovala sam u sastavljanju Pravopisa Matice srpske iz 1959. godine".
Dobro, da li ovo treba da komentarishem....DOKLE, LJUDI, DOKLE ????
 
Sta sam ja rekao antihriste da ce uskoro biti izbacena sa foruma i evo izbacena je. Nije dzabe stara narodna nikome nije do zore gorelo.
Sada ću ja tebi nešto da poručim: meni ni iz džepa ni u džep.
A to što ste svi vi uticali da devojka bude izbačena sa foruma (ponavljam čitao sam samo ovaj njen blog) ništa mi mi nije reklo o njoj, ali mi je zato mnogo reklo o vama.
 
Poslednja izmena:
Nisam citala devojcin blog, ali ne mogu da shvatim da se bilo ko banuje iz nacionalnih, religijskih, sportskih i bilo kojih uverenja, ukoliko ne prelazi granice pristojnosti, ne vredja i nije vulgaran.
Da, i ja sam se vec pitala sta, zapravo, rade moderatori?
Videla sam da ne reaguju na vulgarnosti na nekim blogovima.
Cemu sluze onda?
Ovde sam videla dosta nacionalistickih tekstova, da li se slazem s njima ili ne, to je moja stvar, ali ne smatram da su razlog da se neko banuje.
Trebalo bi da svako ima pravo da pise sta hoce, ukoliko (ponavljam!) ne vredja nikoga.
 

Back
Top