Jao sad sam se setila...

Sedim za kompom i osetim nesto me clanak boli, kako god ga pomerim... Pa sta je to sad? I polako mi dolazi... Sinocna lumperajka... Drug iz ekipe je slavio 19 rodjendan. Oko pola 10 smo stigli ispred njegove zgrade. Stajemo ispred vrata, lepo se postavimo kao hor, ja ispred sa poklonom. Zvonimo jednom kratko... niko nas ne konstantuje, zvonimo drugi put, nista, treci put legnem na ono zvono i svi molimo boga da otvori Luka da mozemo odmah da otpevamo. Neko otkljucava vrata, kad ono njegov cale. Dodjavola, nudi nas da udjemo unutra, niko se ne pomera dok Luka ne dodje. Dolazi i pocinje da se ori u zgradi 'Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, nasem Luki rodjendan, rodjendan, rodjendan, ziveo, ziveo...' To ste trebali videti, bilo je urnebesno. Od njega izlazimo oko 1 poprilicno svi pijani. Bilo je smeha najvise, malo i suza, mojih naravno, sto se rastajemo ove godine. Ali to su bile i suze radosnice sto sam upoznala takve ljude. Prave ljude. Znaci izlazimo oko 1, ulazimo u taksi, i idemo pravac splav. Moram da vam napomenem da samo pijanu mogu tamo da me odvedu i da ja takvu vrstu muzike ne slusam. Izlazimo iz taksija, imamo jos malo da pesacimo, ja i drug se glupiramo, jurimo i on me dize vrti i spusta... Nazalost ja se nisam pripremila za to spustanje i uganem clanak. Zanimljivo je to da sinoc uopste nisam osecala da me boli... Ulazimo na splav, prvo zezanje, plesanje a onda mi drug predlaze ludu ideju... 'Vidis one devojke tamo? Ajde ih startujemo.' Gledam ga onako malo u neverici, mozda nisam dobro cula. 'Mmmolim?'
'Ajde bre znas da si ti rekla kako bi htela da budes sa devojkom?'
'Da, secam se, rekla sam, ali nikada pijana ne bih startovala devojku.'
'Maaa ajde ne budi pussy...'
'Ajde...'
Provlacimo se kroz guzvu, pravac 5 devojaka... Pfff
3 se uvijaju oko neke sipke a 2 stoje pored. Prilazim jednoj i pitam je da li je ok da plesemo sa njima, moj drug i ja. Odgovaraju da je ok. Upoznajemo se, mada imena stvarno nisam popamtila. Saznajem da su '92 i '93 godiste i stomak mi se okrece. Deca ***, ova mala je jos osnovna skola. Ali sad nema nazad, plesemo sa njima, drug odlazi po ostatak ekipe. Oni dolaze, svi plesemo... Pricam sa nekom devojcicom, stalno mi je u glavi kad sam bila tih godina, em sto sam bila ravna ko daska,em sto nisam igrala oko sipke, em sto mi nije padalo na pamet da probusim nos... Uvija se oko sipke, oko mene... Strasno, da vam se zivot zgadi. Kroz 15 minuta pale se svetla, kraj provoda... Pozdravljamo se sa njima, i odlazim po jaknu...
Neko me hvata za ruku, okrecem se, kad ono opet ona. 'E znas, mi sutra idemo u San Marko, ajde dodjite... I ajde mi daj broj telefona.' Izdiktirala sam broj telefona, valjda dobar, ne znam, i saginjem se da je poljubim, u obraz, za cao... Da li je splet nesrecnih okolnosti, da li se ona tako namestila ne znam stvarno... Znam da smo se zamalo poljubile u usta, malo je falilo... Izjurih bre sa onog splava jos zatecena. Uzas, uzas,uzas... To mi nije trebalo, ajd sto sam startovala klinku '93 nego sto sam je jos zamalo... uuuuuf... Idemo u neku piceriju, vlasnica je drugova devojka... Bilo je oko pola 4, razbijam casu, slucajno... I uzimam parcice stakla, i pokusavam, to je u sustini bilo isprobavanje koliko je koza tu tanka. Ne znam zasto su me svi onako pogledali i istrgli mi tu casu iz ruku, kao da sam htela da se ubijem. Doslo mi da vidim koliko je koza tu tanka ***... Uglavnom previse wierd dogadjaja za jedno vece. Dolazim kuci, lezem u krevet i loooose mi je... Pokusavam da ne mislim na to i napokon sam zaspala.
 
3 se uvijaju oko neke sipke a 2 stoje pored. Prilazim jednoj i pitam je da li je ok da plesemo sa njima, moj drug i ja. Odgovaraju da je ok. Upoznajemo se, mada imena stvarno nisam popamtila. Saznajem da su '92 i '93 godiste i stomak mi se okrece. Deca ***, ova mala je jos osnovna skola.
:?
ja ne mogu vise ni da pohvatam da to uopste i hoda, a kamoli da se vec vere oko sipke :shock:
 

Back
Top