Prevara

Boli li to sto je druga imala nesto nase? Ako ga je imala samo na par sati i nikad vise, zasto ipak boli? Niko nije sasvim nas, zar ne?

Mozda boli nesto drugo.

Zene to nazivaju izdajom.
Je li izdata ona zato sto je u njega ulozila svoje vrijeme, trud, zbog njega zeljela biti lijepa, kuvala mu, peglala, cistila za njim, pokusavala ga usreciti u krevetu i pored kreveta :D, a on je otisao kod neke druge koja sigurno nije mirisala na rucak njemu spremljen, niti je imala okrzane nokte jer je ribala toalet koji je on usvinjio. Naravno, i obucena je provokativno jer ima sve ono vrijeme koje zena potrosi udovoljavajuci njemu, kao i novac koji zena da na hemiju za kucu i namirnice za buduce ruckove, kao i za poklone zajednickim prijateljima. Ta druga ne odbija mazenje i izlaske jer je umorna od trcaranja po kuci i ciscenja, kuvanja i sl. Ta druga je uvijek za njega interesantna jer je bezbrizna, tj. on ne zna za njene brige oko novca, kuce, porodice, a sa svojom zenom ih dijeli.

Je li resenje da malo manje pazimo na kucu i njega, a mnooogo vise na sebe, pa mozda sebe vise budemo voljele, a mozda i istovremeno njemu budemo privlacnije. Pa i drugim muskarcima, sto da ne, svakome prija kad primijeti da se drugima svidja. Hoce li on kukati sto je haos u kuci, sto mu je duks kojiz eli obuci tu noc neopran, sto ne mozes da mu ispeglad bas tu majicu ,a on je krenuo nekud, jer si upravo nalakirala nokte? Mislim da hoce posle nekog vremena.

A hoce li ta ljubavnica u neko dogledno vrijeme postati necija zena, isto tako neatraktivna, umorna i bezvoljna?

A on ce uvijek zeljeti i zenu i djevojku u tebi, jer njemu je lako da ostane takav kakv jeste, umoran, ugojen, manje uredan i manje pazljiv, jer ti si zena i manje trazis od njega.


"Pitam se zasto nisam ja njega prevarila, a imala sam priliku nebrojeno puta. Sad bi mi lakse bilo! Ma da sam ga prevarila lakse bih podnosila slutnje koje sam do sad imala i sve lose stvari koje mi je radio! Mogla sam u tim trenucima da se sjetim prevare i da u sebi kazem - umri, vratila sam ti za sve!"

Tako razmislja moja prevarena drugarica. Ja cu se potruditi da ne mislim o tome, jer me hvata panika kad pomislim. Suvise depresivna tema za ovako tmuran dan. Ali valjalo bi da skinem ovaj dzemper koji mirise na luk.:hahaha:
 
Večita dilema. Da ovo ne bi bila samo ženska tema ubaciću se i ja.
Veoma lepo si sve napisala i uglavnom sve je tačno.
Muškarci su velika deca (i ja naravno ). Volimo da budemo osvajači, neodoljivi šmekeri, poželjni. E ovo treće je po meni najbitnije. Rekoh već ovde negde da je svakodnevnica ta koja ubije prvo strast, a zatim i ljubav. Neplaćeni računi prave nerašćićene račune, a oni su vesnik za kraj.
Treba biti mnogo jak da sve shvatiš na pravi način, a onda još jači da živiš tako da ne povrediš osobu sa kojom si u vezi.
Uglavnom je to nemoguća misija. Do povređivanja dođe zbog nervoze, nemaštine, povređene sujete, neostvarenih snova i ko zna čega sve još.
Najlakši je put kada se prepustiš svojim instinktima i ne razmišljaš o posledicama.
Šta reći za prevaru. Prevarom možemo smatrati fizičku i mentalnu prevaru. Šta je gore ne znam ni sam.
Ja najviše varam samog sebe i nikako sebi da priznam neke stvari zato što tvrdoglavo čuvam izgubljeno.
Ipak neću o sebi.
Mogla je i ona prevariti njega, mogla je da zamišlja nekog drugog dok vodi ljubav sa njom, mogla je, ali nije. To ipak nešto znači. Ne njemu, njoj znači. Da sebi ostane dosledna.
Kad podvučem crtu mogu samo reći da ništa :dontunderstand:
 
:)))) E bas mi je drago sto se muskarac ukljucio.U pravu si da znas, posebno za ovo:
Do povređivanja dođe zbog nervoze, nemaštine, povređene sujete, neostvarenih snova i ko zna čega sve još.
Najlakši je put kada se prepustiš svojim instinktima i ne razmišljaš o posledicama.
Pokusavam da sto manje razmisljam, ali posto mi je muz poprilicna flegma, osjecam malo vise obaveza na svom vratu. Mada ako bih uspjela i djelimicno da se relaxiram... To definitivno jeste jedini nacin da covjek bude srecan.

lelavi, kad si umoran i nervozan,a godinama si u braku ili vezi, dzaba svilena spavacica, samo se desi okret na drugu stranu i spavanje! ;)
 
Evo jednog malog trika. Ubiće me tvoj muž ako pročita.
Ponašaj se kao da si pronašla ljubavnika. Doteruj se izađi sa "drugaricama", a budi makar i sama, samo da on to ne zna. Ostavi nekoliko dana kućne poslove nezavršene i kad si u kući izgledaj zamišljena (zaljubljena) .Ako te voli pokušaće prvo da bude fin, ali se ne daj. Posle sledi ozbiljan razgovor, (osim ako nije nasilnik). Tada mu objasni šta je moguće da mu se dogodi ako bude nevaljao, a pošto si ti njegova "svojina" popraviće se osim ako nije zatreskan u neku drugu i planira razvod.
U svakom slučaju znaćeš na čemu si.
Aj pozdrav.
 

Back
Top