Koliko je potrebno da bi bile srecne? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

King of sorrow

Koliko je potrebno da bi bile srecne?

Oceni ovaj blog
Ispostovao je dogovor i u subotu spremao obroke cijeli dan. Cak me je zamolio da izadjem iz kuce kako bi se posvetio spremanju i iznenadio me. Rizoto s morskim plodovima, punjene lignje i bijelo vino.cak me je zvao da pozurim kuci da se jelo ne hladi.
Vec danas smislja sta ce za sledecu subotu.
Igranje igrica je svedeno na sat-dva dnevno, isli smo u grad zajedno, gledamo filmove, igramo jamb s drustvom!

Iako cijelog zivota slusam savjete da prvo na sebe i svoje potrebe treba da mislim, da treba sebe najvise da volim i pazim kako bi i on to cinio, ja za sve to nemam volje kad ne ide s njim kako treba.

Sad sredjujem stan bez gundjanja, sminkam se gdje god da krenem, iskopala sam nakit koji nisam stavila ko zna od kad, a patike nisam obula danima.

Svjesna sam da grijesim sto sam ovakva,ali dzaba su savjeti ako imas drugaciji red u glavi.

Srecna sam. Mijenjam i sebe sa zadovoljstvom. Ne ljutim se na to sto je ostavio jaknu na fotelji, a duks na trosjedu.
Idem da mijenjam boju laka.

Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na Facebook Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na Google Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na My Yahoo! Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na Live Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na MySpace Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na Twitter Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na Digg Pošalji "Koliko je potrebno da bi bile srecne?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. papirijus (avatar)
    nemoj biti tuzna kreni u zivot i uzivaj. Sve sto ti se u zivotu desi bilo lepo ili ruzno, znaj da je moralo da se desi. Nikad nemoj zaliti za onim sto je proslo i raduj se onom sto ce doci.
  2. Felikitas (avatar)
    Uh, hvala, znam ja sve to teorijski, ali u praksi je malo teze izvesti.