21.12.2012.

Ovaj datum se nalazi na nasem trenutnom kursu,tj pravcu.Za,tako reci ,treptaj oka,naci ce nam se pred nogama.Preskociti ga ne mozemo,zaobici ga mozda mozemo,ali ko zakoraci na njega,ne sme paniciti niposto i ne sme imati straha ni malo.
Moj istrazivacki rad me je naveo na zakljucak da
*svi sveti spisi,svih religija, imaju jedan te isti izvor,samo su interpretacije razlicite.
(Zakljucak:medju verska netrpeljivost,medjurasna netrpeljivost,intelektualna,materijalna i sva druga razlicitost-NEMAJU SMISLA),(Ljubi bliznjega svoga kao sebe samoga=Ne radi drugome ono sto ne volis da drugi tebi rade=Sve ostale zakonitosti su suvisne jer sebe neces ubiti,niti pokrasti...)
*Svi istiniti proroci bili su u stanju da vide druge svetove,takodje i da putuju kroz vreme,jasno opisujuci ono sto nas ocekuje.
*U mnogim svetim spisima pise"Blago onome ko veruje".
(Onima koji ne mogu samo verovati,vec je potreban i neki jaci dokaz,a usled mngih prevara u poslednje vreme,i ima ih mnogo,taj jaci dokaz nudi KVANTNA FIZIKA.Jedan od mogucih resenja moguce je pronaci u knjigama SPASOJA VLAJICA.)Uglavnom ko misli da se moze spasiti tako sto ce sebi napraviti atomsko skloniste,grdno se vara.
 
Dopada mi se tekst.
Posebno ono o atomskom skloništu
(sa lopatom i bez za otkopavanje nakon prvog napada... ) :zcepanje:
y178471806052444.jpg
 

Back
Top