21.12.2012. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

mislioc

21.12.2012.

Oceni ovaj blog
Ovaj datum se nalazi na nasem trenutnom kursu,tj pravcu.Za,tako reci ,treptaj oka,naci ce nam se pred nogama.Preskociti ga ne mozemo,zaobici ga mozda mozemo,ali ko zakoraci na njega,ne sme paniciti niposto i ne sme imati straha ni malo.
Moj istrazivacki rad me je naveo na zakljucak da
*svi sveti spisi,svih religija, imaju jedan te isti izvor,samo su interpretacije razlicite.
(Zakljucak:medju verska netrpeljivost,medjurasna netrpeljivost,intelektualna,materijalna i sva druga razlicitost-NEMAJU SMISLA),(Ljubi bliznjega svoga kao sebe samoga=Ne radi drugome ono sto ne volis da drugi tebi rade=Sve ostale zakonitosti su suvisne jer sebe neces ubiti,niti pokrasti...)
*Svi istiniti proroci bili su u stanju da vide druge svetove,takodje i da putuju kroz vreme,jasno opisujuci ono sto nas ocekuje.
*U mnogim svetim spisima pise"Blago onome ko veruje".
(Onima koji ne mogu samo verovati,vec je potreban i neki jaci dokaz,a usled mngih prevara u poslednje vreme,i ima ih mnogo,taj jaci dokaz nudi KVANTNA FIZIKA.Jedan od mogucih resenja moguce je pronaci u knjigama SPASOJA VLAJICA.)Uglavnom ko misli da se moze spasiti tako sto ce sebi napraviti atomsko skloniste,grdno se vara.

Pošalji "21.12.2012." na Facebook Pošalji "21.12.2012." na Google Pošalji "21.12.2012." na My Yahoo! Pošalji "21.12.2012." na Live Pošalji "21.12.2012." na MySpace Pošalji "21.12.2012." na Twitter Pošalji "21.12.2012." na Digg Pošalji "21.12.2012." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. djurdja5 (avatar)
    Dopada mi se tekst.
    Posebno ono o atomskom skloništu
    (sa lopatom i bez za otkopavanje nakon prvog napada... )
  2. Emin@ (avatar)
    Zanimljiv text.