Zivot i ja. Susret.

bad-mood.jpg


Ja ne znam da li samo ja tako mislim,ne znam da li se ja samo tako osecam..ali...
Sto vise zalazim u zivot,sve vise se osecam nemocno,tuzno,razocarano...Sve vise vidim kakvi su ljudi,zaista,i vidim na koga mogu da se oslonim.Zapravo,ne postoji osoba na koju mogu da se oslonim. Sto vise upoznajem zivot,sve manje mi se svidja. Mozda sam previse osecajna,emotivna ali tako se puno razocaram kad vidim kako,sta stoji! Tuzno mi je da vidim sve te lose strane zivota...Izgleda da sam zaista previse emotivna... Zapravo,ja ne znam zasto sad pisem ovaj blog...Ma ja samo znam da sam prilicno tuzna,iiiii sve sto ide uz to....
Kako kazu ono ... "U zivotu ili varas ili si prevaren"...:besna:

...Ja samo,izgleda,sad,upoznajem pravo lice zivota,a to mi se nimalo ne svidja. Volela bih da mogu,bar malo da ga promenim... :p :rumenko:
 
Kad vec....za tvoje godine nije cudo sto ne znas, pa ni sto ne slusas druge. Preporucujem ti da ponovo procitas svoj prethodni post i komentar na njega. Dva vrlo razlicita pristupa koji se slazu u osnovi i ...da. Srecan put u Pariz i lep provod, ali misli i na povratak,jednom ces se vratiti u svoj voljeni Beograd, zar ne?:)
 
Ajde, ajde.....sve to ide u paketu....pronadji lepo....gledaj i osećaj to lepo......ima ga koliko hoćeš, samo treba da ga vidiš.....i stvaraj....pesme, priče, nameštaj, ljubavi, osmehe i zagrljaje.......kad uveče ostaneš sama sa sobom, nateraj sebe da se okreneš, da vidiš taj dan.......ako vidiš da si nešto lepo uradila, stvorila, onda zaspi zadovoljna.....a ako nisi, vidi zašto nisi, pa sutra stvori.......i ružna osećanja, tuga i suze su stvaranje, pogrešno je bežati od toga :zag:
 
Ljudi,hvala vam,zaista! Divni ste! :zaljubljena:
Evo,vec danas imam bolji pogleda na zivot! :P
Uglavnom,sad shvatam da zivot nije med i mleko ali da nam pruza neke prilicno lepe trenutke! Zato cu ja od sad da uzivam u tim lepim trenucima a lose cu izbegavati,ili cu se bar truditi da izbegnem.... :mrgreen: Hvala!

KROZ ZIVOT SA OSMEHOM I POZITIVOM!
 

Back
Top