Bez Greške, Šumovi iz Dasaka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Bez Greške, Šumovi iz Dasaka

Oceni ovaj blog
zzzzzzzzzz

Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na Facebook Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na Google Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na My Yahoo! Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na Live Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na MySpace Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na Twitter Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na Digg Pošalji "Bez Greške, Šumovi iz Dasaka" na del.icio.us

Ažurirano 05.04.2010. u 21:11, autor: bud@

Oznake: poezija
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. med_i_zaoka (avatar)
    Wile, jel ovo zena koje nema?
  2. *pustinjakinja (avatar)
    fantasticno...
  3. bud@ (avatar)
    hihihi
  4. gagili48 (avatar)
    zanimljivo...
  5. bud@ (avatar)
    Hvala na chitanju svima.

Evo malo i da objasnim svoje pesme u poslednje vreme.

Moje pesme su slobodnog stila zato nekima možda deluju nedovršene. Slobodni stil je moderan.
    Nije ni contemporarno foliranje sa moje strane, priča nije bitna ali celina jeste.
    Radi se o Anartizmu, koji postoji i pre contemporarne umetnosti.

Moj Anartizam, traži da originalnost je izmešana sa realnošću uglavnom, ali može biti i fantazija. Metafora je bitna, i kod mene ona poželnjo budi misao. Nekad je dvosmislenost ali u dobroj nameri, nekad čista zabava.

Neradim formu, jer čisto me više ne zanima. Nije da isto ne volim. Forma potstiče disciplinu i urednost u pravljenju pesme. Pokazuje majstorsvo i usmerenost. Teže je napisati i zahteva rad ali dosta toga željeno postaje isto zarobljeno ili izgubljeno sa formom.

Posle preko 3000 napisanih pesama (I to bez ikakve nagrade), prešao sam na studiju i pisanje koje vidite. Možda je nešto trenutno, neznam...