GORDIJEV ČVOR 4

Da bi ljudi shvatili neke stvari moraju da imaju sliku pred sobom.
Ova slika bi trebalo mnogima da pomogne da shvate šta i kako se dešava.
Zašto je Gordijev čvor pored DNK?
Zato što je to povezano,zato što je srž u tome,da je Gordijev čvor isto što i DNK.
Mnogi kvazinaučnici govore o promeni DNK,a u suštini nemaju pojma šta to znači?!
Kako promeniti DNK i kako se menja DNK?
Dajem objašnjenje za sve.
Iskrenim pokajanjem za prošle živote briše se negativan zapis iz dužice oka,dolazi do kristalizacije,tada se menja DNK i prelazi se u sledeću dimenziju - šestu ,u Raj.
Sve je to povezano,DNK se ne može promeniti kako oni savetuju,jer je povezan sa kristalizacijom i jedino na ovaj način se može promeniti.
Prelaskom u višu dimenziju,dolazi do promene DNK strukture,a ona je izazvana isključivo pokajanjem za prošle živote i kristalizacijom duše.
 
" Iskrenim pokajanjem za prošle živote " - sta se smatra pod ovim ? Uz pretpostavku da smo vec negdje nekad zivjeli jedan ili vise zivota, samo uz pretpostavku ( koliko sam upucena nema dokaza ), kako da znamo za sta da se pokajemo ?I kako da ispastamo za nesto za sta nam nas mozak, pa i dusa koja nam je, pretpostavicemo, poznata, ne daju nikakve naznake da je nase ja vec nekad negdje postojalo?Mozda ja nisam bas mnogo pametna, ali smatram da donekle poznajem sebe ( bar pokusavam ), mozda se ne razumijem dovoljno u puno sta, oslanjam se na cinjenice i razmisljam svojom glavom sto mozda i nije tako pametno, pa Vam se unaprijed izvinjavam za postavljena pitanja.
U svakom slucaju blog je zanimljiv, sve ovo je vjecna tema u mnogim civilizacijama od postanka.
Pozdravljam.
 
Svi prihvataju reinkarnaciju,koju je car Justinijan 441.godine zabranio,jer se carica Teodora plašila šta će biti u narednom životu.
Ako smo ovde na zemlji znači da smo grešni,treba stvoriti aktuelnu silu pokajanja koja je akcija,a kao rekciju dobijamo oprost u vidu brisanja negativnog zapisa u dužici oka.
 

Back
Top