Gde ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

votan

Gde ?

Oceni ovaj blog
Gde su se nasle
sve one
teske i nezamenljive
u isti mah sklone
da me ukrote i slome

Gde su se skrile
one
proste i mirne
za samo malo srece
da ih imam
one me nece

Pošalji "Gde ?" na Facebook Pošalji "Gde ?" na Google Pošalji "Gde ?" na My Yahoo! Pošalji "Gde ?" na Live Pošalji "Gde ?" na MySpace Pošalji "Gde ?" na Twitter Pošalji "Gde ?" na Digg Pošalji "Gde ?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. RiadaT. (avatar)
    Sviđa mi se tvoja poezija...bilo bi lijepo da te ima češće...pozz.
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Evo jedan licni stav o pomenutom izboru:uvek sam sklona da biram one "teske","problematicne" sa kojima je rat emocija neizbezan.
    Valjda zbog mog viska adrenalina koji ne podnosi mirno-slatku uljuljkanost..postojanje ogromne energije sa kojom ne znam gde cu..
    Verovatno pogresan izbor,ali sta cu..ne da se..karma,sta vec..
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Evo jedan licni stav o pomenutom izboru:uvek sam sklona da biram one "teske","problematicne" sa kojima je rat emocija neizbezan.
    Valjda zbog mog viska adrenalina koji ne podnosi mirno-slatku uljuljkanost..postojanje ogromne energije sa kojom ne znam gde cu..
    Verovatno pogresan izbor,ali sta cu..ne da se..karma,sta vec..
    To se i vidi .I izgledaš opasno.Ja sam za mir uz neku umiljatu macu i ovkve pesme.li one vidiš baš prizivaju vas opasne.Poz.
  4. votan (avatar)
    Pozdrav svima...Riada..i ja bih voleo.....ma bice..+lejla.al.dbuni....samo izbor je NAS...mislim da ni jedan nije pogresan (nijanse)....+++zxy..he he he..ma ko je opasan?..zahvalan ljudima sto citaju moje misli!!
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    To se i vidi .I izgledaš opasno.Ja sam za mir uz neku umiljatu macu i ovkve pesme.li one vidiš baš prizivaju vas opasne.Poz.
    ha,ha,ha..
    `Ajde,ZXY sweetheart,objasni ovoj nemirnoj curi kako se to kod mene adrenalin vidi?
    I da.."slucajno" si pogodio,veoma licim na Gven Stefani..(majke mi!)

Ps.Izvini Votan,ali ovo je jace od mene!
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    ha,ha,ha..
    `Ajde,ZXY sweetheart,objasni ovoj nemirnoj curi kako se to kod mene adrenalin vidi?
    I da.."slucajno" si pogodio,veoma licim na Gven Stefani..(majke mi!)

Ps.Izvini Votan,ali ovo je jace od mene!
    Kako mogu kad kod tebe na blogu nema mesta za to.A ne mogu ovako javno.Ko ima oči neka vidi.Poz.
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Kako mogu kad kod tebe na blogu nema mesta za to.A ne mogu ovako javno.Ko ima oči neka vidi.Poz.
    Greska,decko..to se ne moze videti ocima.

Ps.Izvini Votan,jos jednom..ovo je poslednja replika(koja inace,nije imala svrhe..kao sto se vidi).
  8. gagili48 (avatar)