POKER!!!

Iliti kare u yambu... *** kad nisam nadarena za to sabiranje, oduzimanje, mnozenje, deljenje... Ustvari... Zavisi da li sad jos mislite na matematiku... Ako ne, za to sam specijalno nadarena, hihihihi, ne stvarno ubishe me ovi izvodi, funkcije, integrali... Ovo je prvi put da cu imati jedinicu na polugodistu, u cetvrtoj godini! Ma to ja namerno... Da bas ne izadjem iz skole kao prava cvecka :) Pokusavam da se makar malo nerviram zbog jedinice, ali neeesto mi i ne uspeva, zasto bih... Zavrsicu ovu skolu i onda cu napokon uciti ono sto volim i sto zelim. Na matematiku cu zaboraviti, sem onog sabiranja, mnozenja... khm,khm...
Sada cu lepo da napravim novi raspored u sobi, vreme je za promene, makar male :) Kako je sladak bre jedan decko, da ne poverujes da nesto tako dobro (na prvi pogled postoji) postoji, a i pametan je mali... E sad ovo mali kazem jer... khm... 2 godine je mladji od mene. Sad ispada da napadam maloletnike. ALi ne izgleda tako, odmah da kazem, i moram da kazem da mi se svidja. Shto me dovodi u svadju sa samom sobom jer kako da budem sa nekim ko je 2 godine mladji? Mislim nije ni to puno ali opet... Sta ce reci svet? Sta ce reci mama? hahaha... A i nisam ja u fazonu nesto da poducavam :) to mi je onako malo smor. On je prvi decko u 6,7 meseci da sam tako pozelela da pricam sa njim, da gledam filmove, setam, mozda i da me nauci nesto oko neta posto mu je to hobi... Ove ostale ko god mi se svideo, bio bi dobar za ... khm... A meni se stvarno poslednjih dana mazi. Eto on mi izgleda kao savrsena osoba za mazenje. Jesam spomenula da je zaljubljen? Pa da... ***, ja uvek nadjem cudne likove oko kojih zestoko moram da se trudim. A oko ovoga necu. Tacka. Posto se ja malo oslanjam na zodijak, ne horoskop nego zodijak, a tamo lepo pise da skorpije vole da osvajaju i da im plen koji im se nudi nije zanimljiv. (Ako procita neka skorpija neka me obavesti da li je ovo tacno) Kad tad... 2,3 meseca... hahaha... ima vremena... Ali bre 2 godine, ludim. kad nema dobrih tipova, svi su otisli na studije a oni dobri su mladji, sta da radim?!? Jesam vas smorila? Kontam da jesam, ajde cao. Skorpije plz prokomentarisite ono za vas. Pozz
 
U realnosti, vecina ljudi ne pripada onom znaku kome bi trebalo da pripada po tablicama, vec prethodnom.

Sad se kanda pravim pametna, a nema mnogo veze sa temom.

Sta te briga sto je mladji?
 
kako prethodnom? cula sam vec tu teoriju ali nisam skontala o cemu se radi.

Ma i ja mislim, ali svejedno, prvo mora da ga prodje ta klinacka zaljubljenost A citala sam za skorpiju i vecina stvari se poklapa sa njim. Jako su cudni u sustini.
 
Iskreno, nemam pojma o astrologiji, osim da sve Skorpije vole sto su Skorpije :P

Po pravilima astrologije, covek pripada onom znaku (tj, sazvezdju) u kome je sunce bilo u trenutku nejgovog rodjenja. Dakle, ako si skorpija, trebalo bi da je sunce bilo u skorpiji. Ali, te tablice su radjene veoma davno, a nije uzet u obzir ni Zmijonosa, koji je takodje sazvezdje zodijaka (dakle, sunce je u jednom periosu godine i u njemu), tako da je kod vecine ljudi sunce u trenutku rodjenja bilo u znaku prethodnom onom za koji veruju. (Znaci, vecina blizanaca su bikovi i sl.)
 
eh... kod mene u skoli nema vise nijedan dobar frajer otkako je generacija '88 maturirala :( ostadose samo neki klinci...
pusta skola :'(
hahah, secam se kako je razredni prozvao mene i moje drugarice blejacicama kad smo bile prva god, eh, pa kako ne, kad su bili tako dobri... ccc, strasno...

e kako mi nedostaje taj osecaj, kada jedva cekam samo da ga vidim, nema veze sto se napravim mrtva-ladna kad on mene pogleda, ali zato posle ceo dan ne silazi osmeh s lica :D videla sam ga, videlaa saam gaa! :lol:

eh, bas mi nedostaje to :)
 

Back
Top