Pepeljuga je sponzoruša? - 2 - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Pepeljuga je sponzoruša? - 2

Oceni ovaj blog
Kraj bajke znam. Međutim postavljam pitanje šta se kasnije desilo ako se Pepeljuga nije udala iz ljubavi? Stavimo tu bajku u vreme današnje. Prinčeva ljubav je brzo usahla kada je saznao da ga je Pepeljuga iskoristila i utehu nalazi u njenoj mlađoj sestri koja je u međuvremnu posetila plastičnog hirurga i postala dama sa naslovnih strana časopisa za muškarce.
Znajući za njegovu slabost prema ženskim cipelicama Pepeljuga odluči da mu se osveti kupujući unikatne primerke po celom svetu, očekujuci da će je na kolenima moliti kada ih bude video na njenim malim nožicama da odigraju bar još jednom "igru dominacije" koju je obožavao. Ali desilo se ono što nije očekivala. Kada je princ video račun za cipele dobio je napad besa... "zar zbog ovoga da padnem na prosjački štap"...i lupi rukom o sto.......

Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na Facebook Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na Google Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na My Yahoo! Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na Live Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na MySpace Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na Twitter Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na Digg Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša? - 2" na del.icio.us

Ažurirano 28.03.2010. u 12:51, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)

2. SibirskiTigar (avatar)

3. Emin@ (avatar)
    To je i logican nastavak...
    Video covek situaciju
  4. SibirskiTigar (avatar)
  5. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - jedan od mogucih nastavaka
  6. Emin@ (avatar)
    Tigre,zeza me komp pa ne vidim slicice.
  7. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - slicice su neobicne zenske cipele
  8. Emin@ (avatar)
    Hahahha!
    Pretpostavila sam.Dobra fora.
    A sta mislis da je princ otisao sa macehom.
    Ona je bila lepsa nego njene cerke

Mada ti nije losa ideja sa plasticnom operacijom
  9. Emin@ (avatar)
    evo ti princa i sestre iz "modnog"casopisa
  10. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - lepa ti slicica i interesantna ideja sa macehom,hajde da je razradimo
  11. Emin@ (avatar)
    Posto je maceha uvidela da od njenih cerki nema nista,resila je da sama stupi u akciju.pepeljugu je navodno volela,ali je iskoriscavala svaku priliku da je ponizi.Nabacivala se princu
    Trazila bi razlog da ostane sama sa njim i onda bi ga spopadalana razne nacine.
    Dok jednog dana isfrustriran zbog Pepeljugine velike potrosnje ne pade pod uticaj macehe.
  12. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - iako vremesna,dobrodrzeca maceha iskoristi Pepeljugino odsustvo i iskoristi mladog princa...
  13. Emin@ (avatar)
    Upravo tako..Dok je Pepeljuga trosila princevo bogatstvo po trznim centrovima i slicno,Maceha nastavlja svoju akciju.I uspeva joj,naravno,jer je i princ,zapostavljen od svoje supruge trazio utehu...
  14. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - maceha je znala za princevu slabost za S/M igrice i tako ga je lepo bicevala da je on pozeleo da to nikad ne prestane
    Ažurirano 01.02.2010. u 12:37, autor: SibirskiTigar
  15. Emin@ (avatar)
    Uh!Imas ti bujniju mastu od mene pa ovaj deo tebi prepustam.Ja cu nastaviti posle....Cekam nastavak,ako smes
  16. petrana (avatar)
    jedini kraj koji mi u glavi ako se Pepeljuga udala iz koristi
    jeste da se udala da bi se oslobodila neke vrste zatocenistva
    Lepo pokrade princa, za moderno vreme skine mu sa racuna pozamasnu svotu, i pokupi neke dijamante i slicno, al ne previse, da je ne bi besomucno trazili, nego samo da joj bude dovoljno za godinu dve dok se ne snadje, i pobegne negde u neko daleko mesto, ili ne na daleko mesto nego se sasvim preobrazu
    mozda po ugledu na Karadzica, pocne da se bavi vesticarenjem
    na primer, pomaze pomocu gatanja da devojke saznaju za koga ce najlakse da se udaju
    ima svoju skromnu ordinaciju i preobuku takvu da je ni princ ni polusestre ne mogu prepoznati
    jednog dana dodje i njena polusestra da joj pomogne da se uda
    Pepeljuga joj preporucuje uglednog plasticnog hirurga, jednu dobru radnju za cipele i da ganja princa
    To njenoj polusestri i upali i princ i nejna polusestra zive sretno do kraja zivota kao i Pepeljuga
  17. petrana (avatar)
    ne umem gore to da popravljam, nesto malo cudno ispadne
    treba da stoji rec "preobrazi" , greska slovna
  18. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - nema tu sta da se sme ili ne sme. Detalji bas nisu poznati ali je od tog dana princ poceo da izbegava Pepeljugu
  19. SibirskiTigar (avatar)
    petran - ti si genijalna. Da Pepeljuga nije baba Dostana?
  20. Emin@ (avatar)
    Pokopa je skroz Tigre.
    Sad mi je malo i zao Pepeljuge.Mozda i treba da se baci malo na crnu magiju.
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja