Interesantna pojava

Komentari na ozbiljnije teme se svakako zaobilaze što zbog forme samih blogova (bili bi lepo da se takve stvari postavljaju više u formi ''aforizama'', kratko i jezgrovito), što zbog izgleda same namere autora takvih blogova da se više eksponiraju kao dubokomisaoni intelektualci nego što očekuju da iko komentariše.
Takođe primetio sam da ovde postoje nekakvi organizovani ''klanovi'' pa kada se pojave neki drugi ljudi ovi se povlače i ignorišu postavljenu temu u blogu, ili onda kada im novi dosade počinju kao da ''provociraju''.
 
Ma to je odvajkada bilo tako. Mislim to klanovi, lose privikavanje na novajlije i td.I ja sam nova, samo sto sam stigla ali necu se zaustaviti na tome, odlucila sam da pisem pa sta bude. Uvek se nadju super ljudi ne samo oni "drugi". Necu da gubim nadu , to je sa moje strane a ostali kako hoce.
 
Strelice piši šta stigneš, važno je da iskažeš ono što želiš. Da li se nekome sviđa ili ne to je njegov problem. A i ne možemo svi misliti isto. Koju god temu da pokreneš ona je ''opštepoznata''. Ako bi razmišljali na taj način, onda ne bi postojali ni blogovi, a ni mogućnosti za komentare.
Vidiš kako smo brkatom pomogli! :p
 

Back
Top