Pepeljuga je sponzoruša?

2q07cbn.jpg


Čitam danas u nekim novinama kako su mnoge devojke postale sponzoruše jer su se udale za bogate muškarce! Interesantno? Ne znam zašto al' se setih bajke o Pepeljuzi. Zar je i ona bila sponzoruša? Nekako mi krivo zbog toga...ako jeste? Ma, da li je....

Ne mogu da se setim da li sam tu bajku i ja čitao mojoj deci....
 
Meni je mama citala,i pepeljugu i 3 praseta i crvenkapu..
Al tetka mi nedavno poslala drugu,SMS-om
Slusaj ovo:
Evo najlepse i najkrace bajke koju ste ikada culi,
Nekada davno zivela je devojcica koja je svog mladica pitala hoce li je ozeniti.
Mladic je odgovorio- NE.
Od tog dana devojcica je zivela veselo i srecno do kraja zivota.Nikome nije prala,peglala i kuvala...
Zabavljala se i trosila svoj novac kako je htela.
Problem je sto nama majke kad smo bile male nisu pricale te bajke,nego su nas zajebali sa onim idiotom na belom konju. :dash:
:zper::zcepanje:
 
Ma nije Pepeljuga bila sponzoruša.....taman posla. Lepo se u priči vidi da nije upoznala nikoga drugoga osim princa....što, složićemo se, nije karakteristično za sponzoruše. A sad, što je taj jedan bio i vredan......mislim bogat, nije njena krivica :aha:
Pa zamisli da se nije udala za njega.......za koga bi drugog u toj šumi....samo je pametno iskoristila šansu....:manikir::manikir:
 
Ma ne znam ti ja dragi moj prijatelju imena, ja samo citam sta pise i maLko se salim...opusti se...
Pepeljuga je lepa bajka i poucna kao uostalom sve bajke...najbitnije je da na kraju dobro pobedjuje zlo...Zamisli da se neka od ruznih sestara udala za princa, e to bi bilo porazno, ovako...za zlobnice su i princevi i konji nedosanjani snovi koji kratko traju ;)
 
Neponovljiva Gracija;bt68650:
Ma ne znam ti ja dragi moj prijatelju imena, ja samo citam sta pise i maLko se salim...opusti se...
Pepeljuga je lepa bajka i poucna kao uostalom sve bajke...najbitnije je da na kraju dobro pobedjuje zlo...Zamisli da se neka od ruznih sestara udala za princa, e to bi bilo porazno, ovako...za zlobnice su i princevi i konji nedosanjani snovi koji kratko traju ;)



Gracija je upravu Tigre.slazem se da je opet lepsa sponzorusa imala vise prava nego ruzne.
To je zakon prirode.
Mozda smo malo bile i ljubomorne na Pepeljugu???
 

Back
Top