Pepeljuga je sponzoruša? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Pepeljuga je sponzoruša?

Oceni ovaj blog

Čitam danas u nekim novinama kako su mnoge devojke postale sponzoruše jer su se udale za bogate muškarce! Interesantno? Ne znam zašto al' se setih bajke o Pepeljuzi. Zar je i ona bila sponzoruša? Nekako mi krivo zbog toga...ako jeste? Ma, da li je....

Ne mogu da se setim da li sam tu bajku i ja čitao mojoj deci....

Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na Facebook Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na Google Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na My Yahoo! Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na Live Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na MySpace Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na Twitter Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na Digg Pošalji "Pepeljuga je sponzoruša?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
  1. Emin@ (avatar)
    Naravo da je bila sponzorusa.samo sto se to tada zvalo drugacije.
    Devojke su cekale princa na belom konju,a sad cekaju konja u belom mercedesu...Sve u svemu,prica se i nije bitno promenila...
  2. Neponovljiva Gracija (avatar)
    Cini mi se neke pepeljuge se i ovuda motaju procitah negde vratise se u nas kraj ,
    a konja nikada ne manjka draga moja lelavi, samo je nekada mozda problem u marci automobila ili destinaciji
  3. med_i_zaoka (avatar)
    Meni je mama citala,i pepeljugu i 3 praseta i crvenkapu..
    Al tetka mi nedavno poslala drugu,SMS-om
    Slusaj ovo:
    Evo najlepse i najkrace bajke koju ste ikada culi,
    Nekada davno zivela je devojcica koja je svog mladica pitala hoce li je ozeniti.
    Mladic je odgovorio- NE.
    Od tog dana devojcica je zivela veselo i srecno do kraja zivota.Nikome nije prala,peglala i kuvala...
    Zabavljala se i trosila svoj novac kako je htela.
    Problem je sto nama majke kad smo bile male nisu pricale te bajke,nego su nas zajebali sa onim idiotom na belom konju.
  4. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - jesi li sigurna da je bila sponzorusa? Tuzan sam ako jeste
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Neponovljiva Gracija - znatizeljan sam na koje mislis?
  6. Neponovljiva Gracija (avatar)
    Na Pepeljuge bwe
  7. SibirskiTigar (avatar)
    med_i_zaoka - da ona u medjuvremenu nije postala svesna da je drugacijeg seksualnog opredeljenja?
  8. SibirskiTigar (avatar)
    Neponovljiva Gracija - pa jedno ime reci
  9. Emin@ (avatar)
    Pa,zao mi je sto cu te razocarati,ali mislim da jeste.
    Hoce najlepse haljine,kocije,sminku,staklene cipele i sve to da bi otisla na bal gde ce upoznati bogatog princa???
    Ispravi me ako gresim...
  10. LJILJA MMM (avatar)
    Ma nije Pepeljuga bila sponzoruša.....taman posla. Lepo se u priči vidi da nije upoznala nikoga drugoga osim princa....što, složićemo se, nije karakteristično za sponzoruše. A sad, što je taj jedan bio i vredan......mislim bogat, nije njena krivica
    Pa zamisli da se nije udala za njega.......za koga bi drugog u toj šumi....samo je pametno iskoristila šansu....
  11. zxy (avatar)
    Bila je ali samo na kratko.Posle je ona bila glavna.Ali tu priču muškarcima nisu pričale ni mame ni tetke a najmanje one bespomoćne što su morale da budu sponzoruše.
  12. Neponovljiva Gracija (avatar)
    Ma ne znam ti ja dragi moj prijatelju imena, ja samo citam sta pise i maLko se salim...opusti se...
    Pepeljuga je lepa bajka i poucna kao uostalom sve bajke...najbitnije je da na kraju dobro pobedjuje zlo...Zamisli da se neka od ruznih sestara udala za princa, e to bi bilo porazno, ovako...za zlobnice su i princevi i konji nedosanjani snovi koji kratko traju
  13. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - ne gresis ni malo al sam ja opet tuzan. Strah me da cu i o drugim likovima iz detinjstva da saznam neke druger istine
  14. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - u sumi? Pa u sumi zivi Tarzan,kako njega nije upoznala
  15. SibirskiTigar (avatar)
    zxy - ma meni su pricale i mama i tetke samo sam ja u njoj bio princ i zbog toga sam tuzan. Ja sam mislio da ona voli princa a ona...
  16. Emin@ (avatar)
    Citat Original postavio Neponovljiva Gracija
    Ma ne znam ti ja dragi moj prijatelju imena, ja samo citam sta pise i maLko se salim...opusti se...
    Pepeljuga je lepa bajka i poucna kao uostalom sve bajke...najbitnije je da na kraju dobro pobedjuje zlo...Zamisli da se neka od ruznih sestara udala za princa, e to bi bilo porazno, ovako...za zlobnice su i princevi i konji nedosanjani snovi koji kratko traju

Gracija je upravu Tigre.slazem se da je opet lepsa sponzorusa imala vise prava nego ruzne.
    To je zakon prirode.
    Mozda smo malo bile i ljubomorne na Pepeljugu???
  17. med_i_zaoka (avatar)
    Ma salim se
    Eto naglasavam svuda,nesto cudno u vazduhu danas
    E slusaj ne postaju sponzoruse kad se udaju nego mnogo pre toga,al meni nikako nije jasno:Kako bilo ko moze da ozeni takvu?!
  18. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    zxy - ma meni su pricale i mama i tetke samo sam ja u njoj bio princ i zbog toga sam tuzan. Ja sam mislio da ona voli princa a ona...
    E pa to su te priče što su nas zeznule.
  19. SibirskiTigar (avatar)
    Neponovljiva Gracija - sta bi falilo da se za princa udala jedna od zlih sestara. Pa one nisu skrivale svoju nameru...one su zelele da budu bogate a pepeljuga je to uradila iz "ljubavi"
  20. SibirskiTigar (avatar)
    lelavi - ljubomorne zbog princa ili zbog love
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja