Za moju ljubav

Ljubav zna biti gorka kad se dve strane odvoje. To smo sve mogli izbeći da smo stavili našu ljubav na prvo mesto. Ali na žalost nismo.

Znam da si tvrdoglava, i volim to kod tebe. Ali ovde smo mi u pitanju. Zar ti nije najvažnije šta će biti sa nama? Mislim da jeste. Nisam ti zamerio to što si pobegla od mene. Znam da si htela da razmislš i vidiš neke stvari. I pustio sam te baš zato da vidim hoćeš li videti neke stvari koje pre nisi videla. Na žalost, ti i dalje ne vidiš. Malo sam tužan radi toga, jer dve godine ti govorim jedno te isto. I veruj mi da sam sebi sam dosadio.

Za ljubav se moraš boriti, svidelo se to tebi ili ne, ali ako želiš da si srećna moraš se boriti za svoju sreću. Tako je sve u životu. Sve što želimo da postignemo u životu neće pasti sa neba nama u ruke, već se moramo izboriti za ono sto želimo. Tako je i u ljubavi.

Krivac ne postoji. Ne treba da tražiš krivca. Možda nismo želeli dovoljno jako jedno drugo pa nam se ovo desilo. Ali još uvek možemo sve. Ja tebe i dalje volim jako puno i sa tobom želim da podelim sve na ovom svetu. Bez obzira na to što si mi učinila, ja se ne mogu ograđivati time; i neću. Želim tebe svim srcem i dušom, uvek će tako biti. Ja neću da zaboravim naše 2 godine koje smo proveli zajedno. Dve godine koje su bile prelepe i nezaboravne.
 
Za ljubav se moraš boriti, svidelo se to tebi ili ne, ali ako želiš da si srećna moraš se boriti za svoju sreću. Tako je sve u životu. Sve što želimo da postignemo u životu neće pasti sa neba nama u ruke, već se moramo izboriti za ono sto želimo. Tako je i u ljubavi.

Tako je,Albert...Nadam se da ces se i ti izboriti za vasu...
 
Jako lepa, ali istovremeno i jako tužna priča :(

Ne bih da budem gruba, ali mislim da bi tu devojku trebalo da zaboraviš.
Budući da ona nije bila u stanju da nakon dve godine :!: :!: :!: vidi da ti je toliko bitna u životu, da to ceni, pa da se pomirite... mislim da ona ne zaslužuje svu tvoju ljubav, i sve te emocije koje gajiš prema njoj... To je samo gubljenje vremena.
Znam da je teško, i da ti izgleda nemoguće da je zaboraviš, ali kada se pojavi neka druga, koja će se pokazati kao dostojna zamena za ovu jedinu ljubav tvog života, potisnuće je vrlo lako, veruj mi ;)

Kažu da čovek u životu može da voli više puta, i tome treba verovati ;)
Šteta je da ti godine :!: prolaze u maštanju i očekivanju nečega što nikad doći neće. Ako ona ne vidi svu tvoju patnju, zaista nije vredna tebe!
 
То је тачно, Пустињакињо, али ако та девојка за две године није нашла за сходно да му да до знања на чему је, стварноје апсурдно да и даље пати за њом.
 
Апсурдно или не, чињеница је да се некад боримо свим силама док год верујемо да има наде.

Нису сви људи спремни да уложе целог себе. Волимо на другачије начине. Треба се борити, јер једино тако можемо и добити. Али треба знати и када да станемо.

Мени су требале године да схватим да бајка не постоји. Да ја сама својом борбом и трудом не могу да очувам везу. Да он мора бити спреман на компромис. Да сама љубав није довољна.


А ако не буде, мораћу да га пустим да иде својим путем. У једном тренутку схватиш колико си ти дао. И да можда немаш шта више.

А и даље верујем да ће љубав победити :heart: Надам се.
И даље волим свим својим бићем.

Желим и теби срећу у твојој љубави...:zag:

ЉУБАВ ЈЕ БЕЗУСЛОВНА, АЛИ ВЕЗА НИЈЕ! :heart:
 
Jako lijepo i osjecajno Mada tuzno istovremeno.... Divno je kad volis i kad ti je ljubav uzvracena Ali ovdje se radi o tome da jedna strana ne osjeca vise isto kao druga strana....to je tuzno,ali zivot ide dalje Ne mozes nekog natjerati da te voli i ne moze ona da se vrati samo zato jer je ti bezuslovno volis....mora voljeti i ona tebe da bi se to ostvarilo....A,ne bih rekla da isto osjeca kao ti...ipak je toliko vremena proslo....a ne uzvraca... Ali ako postoje i neke druge prepreke prema vasoj sreci,zbog cega ona ne uzvraca,tj zbog cega ti se ne vraca,onda se vrijedi boriti...mozda postoje neke stvari koje trebas promjeniti,rjesiti....Jer da se radi samo o tome o osjecanjima, o ljubavi, do sad bi ste vec bili zajedno...jer ako je prava ljubav u pitanju,onda su svi drugi razlozi mali.... Moj komentar je jedno,a ono sto ti zelim je drugo Zelim ti svu srecu ovog svijeta,da pobjedite sve i da budes ponovo sa svojom ljubavi....
 
Poslednja izmena:

Back
Top