Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam" - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"

Oceni ovaj blog
Ajde da svi budemo dekadentni Ne moramo dugo, eto dogovorimo se da budemo dekadentni recimo četiri noći. Naćemo nekoga sa iskustvom, da nam objasni i da nas nauči. Strašno je kako su nam zabranili svaku životnu radost. U stvari, iskren da budem, ja sam je zabranio, popeo sam se na Brdo i rekao "nemoj da se više životno radujete majku vam iebem". Naišao mi bio neki djavo da tjeram ljude da se ne raduju. Srećom, duh novog vremena zapishao je i mene, pa sam sada osvješćen i prosvjećen. I stoga vas sve zovem na žuraju. Neka ponese svak` šta ima. Ko nema ništa, neka povede nešto lijepo. Ko nema ništa lijepo da povede, neka pozove mene, da idem sa njom. Pijuckaćemo, pjevuckaćemo, plesuckaćemo, prduckaćemo, iebuckaćemo i biće nam fino.

Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na Facebook Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na Google Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na My Yahoo! Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na Live Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na MySpace Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na Twitter Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na Digg Pošalji "Poziv na dekadentnu manifestaciju: "Ko nekad sa osam"" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Say it right (avatar)
    kad da krenem gde se nalazimo
  2. dess (avatar)
    kreni kad ti odgovara, nalazimo se gdje hoćeš

povedi ih još
  3. beatricaa (avatar)
    Svidža mi se
    Dovodim sve...donosim sve...
    E baš mi fali ta tvoja dekadencijska žuraja...tolko mi fali da sam i zaboravila da mi fali!
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio beatricaa
    Svidža mi se
    Dovodim sve...donosim sve...
    E baš mi fali ta tvoja dekadencijska žuraja...tolko mi fali da sam i zaboravila da mi fali!
    drago mi je da ti se svidja Bea

znam da fali, nisam je dzaba sazvao

dovedi sve..mada, ti komotno mozhesh i sama