Ženska ravnopravnost da, jednakost ne...

Hm, ma ima raznih formi pisanja, generalizacija, opštizacija, konkretizacija, pojednostavljenizacija...ove dve poslenje kvalifikacije su mi najbliže i njih najviše rabim.

Rekao bih, da se ceo život bavim nečim što se definiše kao : konstatacija !

Tu sam ubedljivo najjači .Ko ume da me čita , to će mu biti sve jasnije i ovde i svuda.

Da se razumemo, pad kriterija, morala, skrupula u celom našem društvu je stravično, to znaju i deca od 5 godina, a malo manje su toga svezni oni koji imaju od 35-55 godina.

Ženski rod recimo po urbanim gradovima, a pogotovu u Beogradu, toliko preteruje u takmičenju u ravnopravnosti sa muškim polom, da je već postao Jači, a ne slabiji pol .

Evo kako i zašto i odakle to: U Beogradu bar, dva puta više devojaka puši, pije alkohol i čini razne bahanalije, no prosečan muškarac od 15-30 godina. Svi znate da je to tačno i da tako stoje stvari.

U takmičenju u pravima sa muškarcima, mnoge žene i devojke su toliko otišle daleko, da je pitanje dana kada će tražiti da imaju dvopolne organe. Štaviše, to će verovatno platiti i finansirati neki jednopolni muškarac
 
Tekst je otvorio veoma bitnu temu.Odlicno zapazanje Neznanko.
Ima samo jedan problem.Kada muskarac pise o zenskoj ravnopravnosti odmah krecu u napad feministkinje-veoma gromoglasno.
Ja nisam feministkinja.Mislim da treba postovati prirodu i ne narusavati
svoje zdravlje. Muskarac i zene nisu isto.
Potrebno je biti normalan i korektan prema sebi i drugima.
Otvori ovu temu na forumu , pa neka se rasplamsa diskusija.
Pozdravljam te,
Glorina
 
Glorina;bt65628:
Tekst je otvorio veoma bitnu temu.Odlicno zapazanje Neznanko.
Ima samo jedan problem.Kada muskarac pise o zenskoj ravnopravnosti odmah krecu u napad feministkinje-veoma gromoglasno.
Ja nisam feministkinja.Mislim da treba postovati prirodu i ne narusavati
svoje zdravlje. Muskarac i zene nisu isto.
Potrebno je biti normalan i korektan prema sebi i drugima.
Otvori ovu temu na forumu , pa neka se rasplamsa diskusija.
Pozdravljam te,
Glorina
Poslušao sam te, još malo dogradio ovaj moj post, i da vidiš na ovoj temi sam već "ubio" par ženskih kapitalaca, iliti zečica.
Bolje reći same su se samoubile.
 

Back
Top