Ženska ravnopravnost da, jednakost ne... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Neznanko

Ženska ravnopravnost da, jednakost ne...

Oceni ovaj blog
Hm, ma ima raznih formi pisanja, generalizacija, opštizacija, konkretizacija, pojednostavljenizacija...ove dve poslenje kvalifikacije su mi najbliže i njih najviše rabim.

Rekao bih, da se ceo život bavim nečim što se definiše kao : konstatacija !

Tu sam ubedljivo najjači .Ko ume da me čita , to će mu biti sve jasnije i ovde i svuda.

Da se razumemo, pad kriterija, morala, skrupula u celom našem društvu je stravično, to znaju i deca od 5 godina, a malo manje su toga svezni oni koji imaju od 35-55 godina.

Ženski rod recimo po urbanim gradovima, a pogotovu u Beogradu, toliko preteruje u takmičenju u ravnopravnosti sa muškim polom, da je već postao Jači, a ne slabiji pol .

Evo kako i zašto i odakle to: U Beogradu bar, dva puta više devojaka puši, pije alkohol i čini razne bahanalije, no prosečan muškarac od 15-30 godina. Svi znate da je to tačno i da tako stoje stvari.

U takmičenju u pravima sa muškarcima, mnoge žene i devojke su toliko otišle daleko, da je pitanje dana kada će tražiti da imaju dvopolne organe. Štaviše, to će verovatno platiti i finansirati neki jednopolni muškarac

Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na Facebook Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na Google Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na My Yahoo! Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na Live Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na MySpace Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na Twitter Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na Digg Pošalji "Ženska ravnopravnost da, jednakost ne..." na del.icio.us

Ažurirano 17.01.2010. u 13:33, autor: Neznanko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 203942 (avatar)
    Tekst je otvorio veoma bitnu temu.Odlicno zapazanje Neznanko.
    Ima samo jedan problem.Kada muskarac pise o zenskoj ravnopravnosti odmah krecu u napad feministkinje-veoma gromoglasno.
    Ja nisam feministkinja.Mislim da treba postovati prirodu i ne narusavati
    svoje zdravlje. Muskarac i zene nisu isto.
    Potrebno je biti normalan i korektan prema sebi i drugima.
    Otvori ovu temu na forumu , pa neka se rasplamsa diskusija.
    Pozdravljam te,
    Glorina
  2. Neznanko (avatar)
    Citat Original postavio Glorina
    Tekst je otvorio veoma bitnu temu.Odlicno zapazanje Neznanko.
    Ima samo jedan problem.Kada muskarac pise o zenskoj ravnopravnosti odmah krecu u napad feministkinje-veoma gromoglasno.
    Ja nisam feministkinja.Mislim da treba postovati prirodu i ne narusavati
    svoje zdravlje. Muskarac i zene nisu isto.
    Potrebno je biti normalan i korektan prema sebi i drugima.
    Otvori ovu temu na forumu , pa neka se rasplamsa diskusija.
    Pozdravljam te,
    Glorina
    Poslušao sam te, još malo dogradio ovaj moj post, i da vidiš na ovoj temi sam već "ubio" par ženskih kapitalaca, iliti zečica.
    Bolje reći same su se samoubile.
  3. zxy (avatar)
    Ta tema je važna možda najvažnija za smer u kom se ide .I sam ću napisati nešto o tome sutra.Poz.
  4. kreki samuraja (avatar)
    Pa? [COLOR="white"] .[/COLOR]
    .