gastarbajterske price - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

basketball

gastarbajterske price

Oceni ovaj blog
da nije bas sve tako divno u ovoj Austriji pokazuju i nasi ljudi koji ovde zive.Nekada me dodje sramota kad vidim kako se ponasaju bahato i kao stoka.Ne kazem da su svabe nesto kulturnije ali imaju disciplinu i znaju sta smeju a sta ne.
Postavljam cesto sebi samome pitanje pa zar je samo bagra i prosti ljudi bili toliko pametni pa da pobegnu od rata?
Zar niko od normalnih ljudi (cast izuzecima nije uspeo da se docepa Evrope (u mom slucaju Austrija grad Liezen 70 -tak km od Graza).
Verujte na rec ne pravim se neko i nesto ali cesto se osetim jadnim i ponizenim kad vidim ove nase prostake u mercedesima kako defiluju ovuda uz zvuke turbo folka sa pojacalima pitaj boga koliko Wati i otvorenim prozorima.Uzas jedan.Strasno je da takvi ljudi predstavljaju nas divan narod u tudjini.Zivim ovde vec dugo i poprilicno sam se socijalizovao u ovom drustu ali i mene vuce rodna gruda i zavicaj .Ali se ne ponasam tako.Kao hajduci .strasno.

Pošalji "gastarbajterske price" na Facebook Pošalji "gastarbajterske price" na Google Pošalji "gastarbajterske price" na My Yahoo! Pošalji "gastarbajterske price" na Live Pošalji "gastarbajterske price" na MySpace Pošalji "gastarbajterske price" na Twitter Pošalji "gastarbajterske price" na Digg Pošalji "gastarbajterske price" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari