O prolaznosti...

Kako je samo jedan mali dogadjaj potreban da se percepcija celokupnog zivota promeni za tren!!! Ovo bi trebao da bude tekst o prolaznosti zivota, ali da ne bih davio sa nekim stvarima o kojima su vec mnogi pisali, samo cu da kazem da mislim da mi se promenio zivot od danas, i to za 180 stepeni...
Ma koliko se trudio da ne bude tako moj zivot je bio identican drami "Cekajuci Godoa"...ali ja toga nisam bio svestan...i onda neka naizgled naivna stvar baci coveka u misli, i on pocinje da gleda na stvari iz potpuno drugacije perspektive...

A da li su vama neke naizgled sitnice promenile glediste i samim tim i život?
Ako sam išta skontao večeras, to je da se čovek uvek menja na prečac!
 
Znam o čemu pričaš. Nekada donesemo neku odluku i to nas promeni isto tako. Odjednom. Uvidimo neke stvari.
Malo sam sada tužan ali se dobro osećam zapravo. Možda je bolje da vidiš moju temu. Zove se Brkovi. Da ti ne bih sada ponovo pričao. Pročitaj, pa mi reci šta ti misliš o tome.
 
Ako sam išta skontao večeras, to je da se čovek uvek menja na prečac!
Tu bih se u potpunosti složila sa tobom. Zaista su dovoljne sitnice koje mogu načisto da obrnu čoveka.... A da ne govorim o onim teškim, krupnim i bolnim stvarima koje nam se dogode i koje mogu veoma da nas promene. Bar se to meni dogodilo...
 

Back
Top