Dragi moji... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Budjenje iz Zacaranog sna

Dragi moji...

Oceni ovaj blog
Dragi moji,u vama klija seme naroda koji moze biti izabran.Bozjom voljom i ljubavlju,ta vam je uloga Planom odavno poverena. U cilju ostvarenja ove uloge morate imati ispravan odnos prema Tvorcu i njegovim zakonima. Treba da popravite svoje medjusobne odnose,da se vise volite i pomazete jedni drugima. Naucite se prastanju,jer ko ume da voli,taj zna i da prasta. Nemojte se gorditi da ste bolji ili vise voljeni od drugih,jer gordi,na kraju praznih saka ostaju. BUDITE HRISTOLIKI!!! Jedini ste narodkoji se vratio na mesto gde je nekada ziveo,prepoznao prapostojbinu i setio se prajezika. Ovde vas je dovela zvezda Danica,a poticete od plemena Mojsijeva. Prasecanje pretocite u secanje. Spremajte baklje vere i ljubavi. Prolaz kroz prostor i vreme ce se otvoriti u vidu krsta. Jedino vi imate svoje "porodicne svece"."slave",koje slavite kaosvoje zastitnike. Treba da budete svesni da kroz svako,pa i ovo praznovanje,treba slaviti neki obliko Bozje manifestacije,a ne svoje samoljublje,foklor i obicaje. Mili moji,bili ste u ratu,koji je bio jedan od najsvirepijih u vasoj istoriji. Nametnuti karmicki ratovi mnogo ne opterecuju,vec mogu biti prilika za duhovno preciscavanje i uzdizanje,a tako moze biti i sada,ako pokazete celom svetu,kao uvek i svuda,ljubavlju moze biti pobedjen svaki neprijatelj. Pobedite i povedite svet u Novo Doba. Jedini nacin da pobedite,da ljubav vasa bude od mrznje i straha veca. Ja vas molim da mrznju i strah pobedite ljubavlju,a bol radoscu.Ne zaboravite:ljubav je molitva,pesma i igra koje ljubav izrazavaju su molitve,oprost je molitva,radost je molitva,dobre misli i DELA su molitva... Vi ste narod koji ne place nad sudbinom,vec se smeje svojim zabludama i greskama. Humorom,koji vam je uvek u srcu i na jeziku,odrzavajte duh i razum,lecite duhovne rane i ne dopustite da se zaprljaju mrznjom i osvetoljubljem. PROBUDITE SE,postanite svesni vremena u kome se nalazite i vaznosti zadatka koji su pred vama. "Na vratima vase duse stoji Gospod sa metlom,gotov da na vas poziv pocisti vam dusu od silne necistoce,i sa kadilima i mirisima da je pociscenu namirise,i sa devojackim nakitom ukrasi-stoji Gospod i ceka na poziv VASH. I na ivici srca vaseg stoji Gospod sa svecom velikom,sto gori bez dima i isparenja,stoji Gospod i ceka na poziv vas,da unese svecu u srce vase i osvetli ga,i sagori u srcu vasem sav strah,i sve strasti i sve rugobne zelje,i izgna iz njega sav dim i zao miris. I na ivici uma vaseg stoji Gospod sa svojom mudroscu i svojim jezikom,gotov da na poziv vas udje unutra i razagna sve lude misli,sve prljave utiske,sve pogresne pojmove,i izbrise iz uma vasega sve nepostojane slike-stoji Gospod i ceka da unese svoj razum,i svoje pecate,i svoje reci." "Probudi k Sebi sve uspavane duse,Gospode Nebodrzni,sve uspavane duse brace moje i naroda moga!Otezale su i omlitavile duse gresnika,i spustile se do blizu Ada.Vecito budna Ljubavi,probudi ih pre nego sto ih smrt gurne jos jedan korak dublje u san,u veciti san-u san strasni,kraj koga Ti ne budes."_V.Nikolaj

Pošalji "Dragi moji..." na Facebook Pošalji "Dragi moji..." na Google Pošalji "Dragi moji..." na My Yahoo! Pošalji "Dragi moji..." na Live Pošalji "Dragi moji..." na MySpace Pošalji "Dragi moji..." na Twitter Pošalji "Dragi moji..." na Digg Pošalji "Dragi moji..." na del.icio.us

Ažurirano 15.01.2010. u 16:12, autor: elendil

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Livingstone (avatar)
    AMIN.