Objavljujem da sam ziv

Objavljujem da sam Živ

Chulima osecam svaki cin.Nekad sam pazio da drugi ne govore lose o meni pa sam se ponasao onako kako su drugi hteli.Savest me je cenzurisala.Uprkos mog isforsiranog dobrog vaspitanja uvek je tu bio neko da me okleveta.Kako sam zahvalan onima koji su me naucili da zivot nije scena.Od tada sam se odvazio da budem onakav kakav jesam.Staro drvo me naucilo da smo svi jedno.Ja sam Ratnik:Ljubav je moj mac,humor je moj stit,doslednost je moj dom,sloboda je moj tekst...
Oprostite mi ako se moja sreca pokaze nepodnosljivom.Moj izbor nije potekao iz mudrosti.Dajem prednost masti na indijanski nacin,a ona podrazumeva nevinost.
Mozda je samo trebalo da budemo ljudi.Bez Ljubavi nista nema smisla,bez ljubavi rizikujemo da ponovo okrenemo ledja svetlosti.Zbog toga je neophodno da samo ljubav inspirise tvoja dela.Cheznem da otkrijes poruku skrivenu iza reci.Ja nisam neki mudrac,vec samo zaljubljen u zivot.
Najbolji nacin da druge budimo je da to cinimo brinuci se.Ionako sve sto radimo smeta onima koji spavaju pored nas.
Cilj ne postoji,put i cilj su jedno isto.Ne treba nikud da trcimo,samo treba da zakoracimo celim svojim bicem.
Kada smo veci od onoga sto radimo,nista nas ne moze poremetiti,ali kada dozvolimo da stvari budu vece od nas,nasa neravnoteza je zagarantovana.Mozda samo treba da budemo voda koja tece,i put cemo sami stvoriti.Ne dozvoli da korito porobi reku,pa da se put pretvori u zatvor.
Volim,svoju ludost koja me vakcinise protiv gluposti.Volimj ljubav koja me cini imunim pred nesrecom koja svuda buja,inficirajuci duse i srca.
Ljudi su tako uzdrzani,da im je spontana neznost neprijatna,a moja ljubav ih cini nepoverljivim.Život je pesma posvecena lepoti,poziv na prozracnost.Ne mozemo vise da gubimo vreme nastavljajuci da ucimo duhovne tehnike,kada smo jos uvek prazni ljubavi.
Molim da mi oprostite.Objavljujem da sam ŽIV.
 

Back
Top