nas propali sport

U godini u kojoj se nismo bas najsvetlije prikazali u evropi,fudbalska reprezentacija se nije kvalifikovala na E.P. i pored toga sto smo bili u jednoj od laksih grupa,pored toga sto na svakoj poziciji imamo kvalitetnog igraca,kosarkasi su posebna prica,oni su nam priredili nevidjenu bruku zadnji u grupi,pa ni moj deda ne pamti losiji rezultat,ali po meni je dno dna ove sezone dostigla Zvezda,i ako sam delija razmisljam o tome da vise nikad ne odem na utakmicu,pocinje da me bude sramota kad me neko pita za koga navijam ,gomila obojenih na koje je potroseno brdo para a koji ne znaju ni da hodaju a kamo`li loptu da sutnu,primaju golove u 90.minutu,gube dobijene utakmice,a sto je najore stvarno bode oci ne kvalitet koji poseduju igraci C.Zvezde,nas najveci klub ojadilo je par lopova,i dovelo ga do toga da sudija mora da svira penal da bi pobedili H A J D U K iz kule,dosli smo do toga da nam igraci iz boljih klubova idu u Rumuniju i Japan! Doslo je vreme da ocistimo nas sport kriminalaca,i intelektualaca sa BK unirveziteta,kao sto su to uradili Poljaci i to ce im se kad tad isplatiti,ali ovo je Srbija seciste seciste nikuda i nikad,ceni se ne rad,aljkavost,valjda ce nekad bog i nas pogledati
 
e da ne komentarišem ništa..ionako sam mislio da napišem i sam nešto o sportu i rasulu..al' me mrzi već danima..:? ..al brate da je puklo, puklo je..ne samo zbog kriminala nego zbog nedostatka kvaliteta, kako profesionalnog tako i ljudskog..:roll:
 

Back
Top