Brkovi

Eto, pojavio se izvestan vrlo delikatan problem!
Moj otac je imao brkove. I moja baba je imala brkove (mada neočekivano usled poremećaja hormona). I pradeda sa očeve strane nosio je brkove.
I ja nosim velike brkove pod nosom! Ali...
Devojka je uvela totalni štrajk ljubljenja dok se ne obrijem. Mislio sam da je šala, ali ne ljubimo se evo već dve nedelje! Kaže da je bocka i da grebe. Kaže da je neprijatan osećaj. Brkove neću da brijem, a devojka ne popušta!
Možda sam tvrdoglav, ali i devojka je tvrdoglava. Neki psihoanalitičari veruju da brkovi sa ustima predstavljaju neku vrstu dobro uzgajane vagine pod nosom!
Prosto ne znam kako bih rešio ovaj problem? Kako da raskinem sa dugogodišnjom tradicijom nošenja brkova u mojoj lozi, kako muškoj tako i ženskoj?






poirotoq9.th.jpg
 
...Tako to kreće,prvo počnu da joj smetaju brkovi,šta će biti sledeće...

...A možda nije epski tip..(.Metro fore i fazoni...)

Kako ono beše:

"Nešto crno drži u zubima kano jagnje od pola godine."

Glasam za brkove!:p
 
:-D U redu! Hvala na podršci. A šta ako zapreti raskidom? Možda onda ona nije baš za mene. Mislim, ako bude udarala tako nisko. Mora postojati neka doza tolerancije. Pa ni ona se ne brije tamo dole, a meni, na primer, to užasno smeta! Da ja nju ucenim - oko za oko, dlaku za dlaku?
 
Nekad mi se čini da žene u ostvarenju svojih zahteva ne prezaju ni od čega. Sada kucam ovo na frku. Nije ovde. Moram što pre da dobijem neki savet. Pre nego što dođe. Samo da me ne provali da sam bio ovde na blogovima. Onda sam baš nadrljao!
 
poirotbezbrkidl4.th.jpg





Pogledaj sada. Ukoliko ovo nije dovoljno sugestivno navođenje na rešenje tvoga problema onda ne znam šta je. Zar hoćeš ovako kuso da izgledaš? Bolje dlakav punokrvan pas, nego kusi džukac!:lol::lol::lol:
 
Zatucana ti devojka
onda se ne brij
Nije ona zatucana, samo mi nije jasno zašto ima takav zahtev. Ja bih voleo da me ona toleriše, kao što i ja nju tolerišem u nekim drugim stvarima.
Kaži mi molim te da li si ti nekada imala muškarca koji je imao bradu ili brkove? Kakav je osećaj ljubiti se sa njim ili njegovim dlakama? Ti kao žensko mi najbolje možeš pomoći!!!
 
Devojaka je vishe,brkovi su rod rodjeni.
Raskini.
Možda sam ja kukavica kada ne mogu da se suprotstavim i izborim za svoju stvar. Hteo sam da i kada ostarim na svim fotografijama da imam brkove. I na onim porodičnim sa mojom budućom ženom i decom, kao što sam gledao na starim fotografijama iz porodičnih albuma. A na tim budućim fotografijama očekivao sam da to bude moja sadašnja devojka. Možda ona baš zbog toga koristi tu moju ljubav.
 

Back
Top