opet marko

peti dan spava u odvojenoj sobi
a druga noc kako sam ga oterala da spava u maloj i hladnoj sobi -koja je inace rezervisana za koje-kakve zivotinje
rekla sam mu da samo doliva casu ,,,kap po kap je dolivao
,,,,svaki covek ima samo jednu casu ako je prelijes,,gotovo
Danas sam imala vremena za razmisljanje
Mogla sam i da izvoljevam,Zakucala sam se ukrevet i gledala MI NISMO ANDJELI ,1,2,3,....
i izvoljevala da mi donese i prinese i skuva,,,opere
tako da sam ,cak i od toga bila danas oslobodjena pa sam mogla da hladne glave razmislim i definisem sta se to dogadja u meni
A dogadja se da je Marko,preterao,,,za sve ove godine koliko smo zajedno,,,,ovih dana ,,,nekako mi je dosta
njegove nervoze (koja stvarno nije svakodnevna ,kao pre,sada ima uzrok i povod ,,,i mnogo mnogo je redja nego ranije)
i nerviranja i njegovih slabih zivaca
Izgleda da je presao granicu-ili je barem jako blizu da predje,,,
rekla sam mu to
i to i jeste istina
ja mogu trpeti i istrpeti svasta,,,i precutati,,,
kada dozivim tako nesto od nekoga,,,ja umem da ne odreagujem i da oprostim i razumem,,,alli to ostaje u meni ,,,nekako i bez moga znanja moj mozak upise tamo negde minus ispod tog imena,,,
Samo,jednog dana ,osetim da je taj neko,,presao granicu,,,i to je to
ja vise ne osecam nista za njega,niti imam zelje da provedem nekakvo vreme sa tom osobom,,,
Bas kao sto sam rekla njemu veceras
Svaka osoba kod mene ima svoju casu...:)
kap po kap....za godinu dve tri,,,,napuni se casa..ako se prelije to znaci da je toliko ta osoba meni nanela bol da je to dostiglo maximim moje izdrzljivosti,,i tu je kraj,,ubila je sama sebe u mojij osecanjima,,,a njegova casa je blizu pri vrhu.
Ali ,on mi je nekako ,,drag
nemam pojma,ali ponekada se toliko iznerviram da kazem sebi DOSTA NE MOGU POLUDECU
a onda sledeic momenat ,,,samo se pogledamo,,,i to je to,vec je sve iza nas (sem ako se radi o vredjanju i sutiranju macaka)
Danas sam ,shvatila da sam se pozelela da se zaljubim,onako kao tinejdzerka
Ono osecanje- da me ponese ,,
da izgubim razum
Imala sam takvih par ljubavi -fatalnih
,,,i sada bih mi legla bas takva ,,,,
Manje vise ,ja sada imam mnogo sredjeniji zivot nego ranije
on je uveo red u njega
i znam da postoji ljubav izmedju nas
i ne bih da to rusim ...ne rusi mi se,,,
ali bih da ,,,se neko pojavi ,tamo osmi,,,da me zanese,,,onako da izludim od zanesenosti
ali da marka ne povredim
to mi nedostaje
 

Back
Top