SUDBONOSNI TRENUTAK

Kada covek dublje zagleda u dusu sveta,lako shvati da na svetu uvek postoji jedna osoba koja ceka onu drugu,
bilo to nasred neke pustinje ili nasred nekog velikog grada...
I kada se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste,sva proslost i sva buducnost gube svaki znacaj.
I samo postoji taj trenutak...

/odlomak/

PAULO KOELJO "Alhemicar"
 
нисам досад знао да неко и на мене чека а јест да ја по цели дан наслоњен о бандеру стојим, и ватам зјала...а то с погледом, е, ту Пајле швалерчина искусна има право; гледам и ја овај твој аватар и мислим: Јој сестро, ово зелено панталонче на шнирање много ти добро стоји, а тек гуза!
Убеђен сам: спреда пуца блуза!
;)
 
тика;bt64270:
нисам досад знао да неко и на мене чека а јест да ја по цели дан наслоњен о бандеру стојим, и ватам зјала...а то с погледом, е, ту Пајле швалерчина искусна има право; гледам и ја овај твој аватар и мислим: Јој сестро, ово зелено панталонче на шнирање много ти добро стоји, а тек гуза!
Убеђен сам: спреда пуца блуза!
;)

Brate,imas oko sokolovo!
Ovo tvoje "joj sestro",govori o intezitetu dozivljaja moje pojave..mislila sam da postavim novu fotku(nisu pantalone i nije zeleno,vec nesto crveno,cipkasto)..ali predomislila sam se,bojim se za tvoju srchku,Tiko..
A kao pravi muskarac(koji se razume u zenske parametre),imas pravo,"spreda puca bluza"..i dobro je sto to ne mozes da vidis..opet mislim na tvoju srchku!
Nastavi sa vatanjem zjala ispod bandere,jer proci ce ta tvoja druga polovina kad-tad..moras da budes uporan u gluvarenju,da ti slucajno ne promakne!
 
Poslednja izmena:

Back
Top