Zašto devojke vole da lažu o musko ženskim odnosima ?

Prenosim mini intervju sa Novom pevačicom grupe Koktel bend, mlada i atraktivna Žana Prijić, nema nikakvu psihološku barijeru da otvoreno priča o seksu.

Šta te privlači na muškarcu i imaš li dečka?


- Trenutno nemam dečka, a kod muškarca me najviše privlači duhovitost. Nije mi toliko bitno da li je lep ili zgodan, plav ili crn, koliko to da li je rečit i zabavan.
Osoba koja je sa mnom mora da bude uredna i pedantna. Što se fizičkog dela tiče, najpre primetim oči i ruke, a zagledam se i u zadnjicu. Bitno mi je da moj muškarac ima čvrstu i oblu pozadinu, jer me to uzbuđuje.



Postoje li neke seksualne želje koje još nisi ostvarila?
- Recimo da to nisam probala u sauni, a volela bih. Kada budem našla dečka, predložiću mu to!

Šta je tvoj fetiš?

- Fetiš mi je dobra muška zadnjica, široka ramena i velika leđa, da mogu prstima dugo da šaram po njima...
Da li si imala fatalnu vezu u životu i koliko si srećna u ljubavi?


- Jesam, bila sam tri godine u prelepoj vezi. Raskinuli smo jer nije mogao da me prati. On je fudbaler koji se povredio i završio s karijerom i verovao je da će moja muzička priča malo potrajati, a da ću nakon toga biti domaćica i majka. Ja to nisam želela, pa smo se razišli, ali ostali smo u prijateljskom kontaktu. Kad sve saberem, zadovoljna sam svojim dosadašnjim životom. Sa 23 godine dosta toga lepog sam doživela, imala dovoljno muškaraca i mislim da sam prilično iskusna u seksu za svoje godine.


moj komentar :

Znam već decenijama da devojke lažu ko Kerovi kad odgovaraju novinarima na čuvena pitanja o muškarcima.
Pogledajte šta ovaj folirant priča novinaru na pitanja ?

Prvo na početku teksta kaže, da joj nije bitno kako muškarac izgleda, važno je da je zasmejava, da je duhovit i tako te floskule...

Pri kraju teksta vidite dole, ta ista upada sebi u usta, pa kaže: ma nije bitno kako izgleda, bitno je da njen muškarac ima Ramena ko Apeninsko ostrvo, a guzu od Mramora i željeza...

Kad sam čitao na početku tekst, tačno sam znao da je lažovčina, da je folirant, i da se zabavljala sa sportistima, a poznato je da su sportisti sve same Matije Bećkovići i duhoviti do jaja od prepelice.


Ova kokoška koja ne izgleda loše, misli da su čitaoci i gro muškaraca obične budale, Telad i klokani, i tako im se obraća, doduše nije to daleko od istine, ali eto nadje se jedan da je uvati umesto za dupe, uhvati je baš u laži i nevidjenom foliranju.
 
taknuto-maknuto;bt63781:
Priznaj lepo odakle si zahvatio vodu.
E sad ako si ti predator, eeeeeeee to je druga (hi!)story ondakbre sorry -
madautemslučaju je i za ovaj blog mnooogo bajato brate
(original: objavio predator u 18. januar 2009 19:10:24)
evo dokaza: http://predator.mojblog.rs/arhiva-1-2009.html
...nisam znao da se Apenin odvalio...

Dobre, uhvatoo si me da sam pokrao sam sebe.
Jeli u redu, ili ćeš da zoveš Dačića.
 
Neznanko;bt63770:

Najbolje veze su kad nekog volite zbog mana...pa tu su žene doktorirale što bi se reklo.

Eh sad...cuj volis nekog zbog mana..z:hm: mane mogu samo da ti budu podnosljive a ne da ih volis...
Inace je izgled bitan kao i osobine osobe sa kojom bi da stupimo u vezu...
Bar meni...

:-)

P.s. Najglooplje zvuci kad neko izjavi da partner nije mogao da ga prati...da, da drugi su uvek krivi... :roll:
 

Back
Top