Kritika Ljudima Što Kradu od Balaševića

Srce malo agresivno,u cemu je tvoj problem?
Blogovi nisu mesto za ispoljavanje nagomilane frustracije..obrati se nadleznoj instituciji da ti pomogne,seceru..
`Ajde,malo `oladi sada..i vreme je da ponovo krenes da ucis osnovne stvari iz pravopisa i gramatike..
Ps.Moje poslednje obracanje tebi..i zaobidji moj blog,jer nisi kompetentan da komentarises ono sto ja postujem u svom blogu..
 
bud@;bt63794:
hihih, dec'ko ajd oladi ili rudi ne diraj mi grudi. A ja ti savetujem da mu ne lomish bagrenje...
Devojcica je psiholog, to svi znaju:), kao i da je sestra od tetke ..necija i sto sta jos moze da bude na netu samo treba da joj das ideju.:)
PS. Jedno ne smes nikako- da je kritikujes, to je posebno iritira.:)
[/QUOTE]

Pa bez kritike nema stvaranja. Neka se sveti ako oc'e i kritikuje moj rad. Ja se nebi ljutio i ako nishta od nje nemam napisano da vidim.
Znam dve porodice gde je barem jedan roditelj psiholog. Deca su im totalno asocijalni i pomalo psihopate. Pa? Pa ne mora da znachi i dalje da sam upravu. :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
SamoZvani;bt63822:
Devojcica je psiholog, to svi znaju:), kao i da je sestra od tetke ..necija i sto sta jos moze da bude na netu samo treba da joj das ideju.:)
PS. Jedno ne smes nikako- da je kritikujes, to je posebno iritira.:)




Pa bez kritike nema stvaranja. Neka se sveti ako oc'e i kritikuje moj rad. Ja se nebi ljutio i ako nishta od nje nemam napisano da vidim.
Znam dve porodice gde je barem jedan roditelj psiholog. Deca su im totalno asocijalni i pomalo psihopate. Pa? Pa ne mora da znachi i dalje da sam upravu. :)
 

Back
Top