BUŠIIII...HAHA...!!!

E danasKe sam se slatko nasmejo!!
IzidŽem ti ja na terAs, da zduvam jednu bRez gaČa i muštikle, naslonim se na ogradu i kuliram, 'nako odistinski!!
I kako šaram pogledom, vidim ja ispod mene mali parking (5-6 mesta) i neki čiča se muva oko jednih kola.
Gledam ja, pa ne mogu da verujem......ispušta vazduh iz guma?!?!
Ugleda i on mene, i krene sa drekom "SILAZI DOLE, POMERAJ AUTO, STAO SI NA MOJE MESTO....IZBUŠIĆU TI GUME....SAD SAM IH SAMO IZDUVAO......BLA....BLA....BLA....", bi to sve začinjeno gomilom psovki!!

Kako mi bi simpatičan, a uz to nije diro mog zaporošca :twisted:, ja ti se počMem praviti, šatro gluv, "OČete ponoviti, nisam čuo!" :lol:

Uuuu ***-e, on tek tu popizdi, pa ona dreka preraste u vrisku sa dodatnih 20 decibela!!

Tad se na susednoj terasi pojavi GOSPODIN, sa kačketom naopako okrenutim, i naočaVima da mu otopljeno gvoždŽe ne vrca u oči, spusti one dve svoje ručerde, k'o pekarske lopate, i u rukavicama do lakata na ogradu, i posmatra, pokušavajući da skonta o čemu se radi.

Kako sam ja nastaviJo da laganica povlačim dimČe za dimČe i otresam pepel, onako iritirajuČe, čiča se zalete ponovo prema autu, sagne se ka točku i ču se opet šššššššššš!!
U tom trenutku, GOSPODIN sa susedne terase povika "Alo bre, šta radiš to???".

:shock: :shock:
Zbuni mi se čiča na tren, pa gleda malo mene, malo njega pa mu nije jasno!!
Ovaj opet ponovi "Šta radiš to??"

Na drugo pitanje, skonta čiča, da se zajebo u terasama, ali ga to ne omete, te on ponovi repertoar od malopre!!

GOSPODIN, kao svaki normalan gospodin, smirenim glasom mu kaže da uzme sad lepo to da naduva!!
Ali JoCk, tek se tu čiča popišmani, "STOKO......GOVEDO.....'EBAČU TI ........!!"

A GOSPODIN će na to, naravno, mirnim glasom....

"Ako ti sad sidŽem dole, pa jebaČu ti .....i tatu, i mamu, i oba roditelja!!"

Meni i sad idu suze na oči :lol: !!
Elem, okrete se on ka meni...."Bato, koji je njegov auto?", ja pokažem na neko plavo NLO vozilo.....a ono tačno ispod njegove terase!!
"Idem sad po hiltovku, pa kad mi slučajno padne na haubu ti....a ti samo probaj da je skloniš" reče on čiči, i nestade u unutrašnjost stana.

Vide čiča da je vrag odneo šalu, brže bolje sede u svoj NLO auto i nestade. Pričali ovi posle kad smo se sreli, niti je izlazio niti ulazio ceo dan, a auto mu nije bio parkiran u krugu od 3 kilometra!!
--------------------------------------------------------------

Posle sam ja razmišljao o izrečenoj psovci!!
Mislim da je GOSPODIN pokriJo sve segmente čovekovog biČa iz detinjstva, koje je uslov u kasnijem razvoju istog!!

Naime, kroz psovku mu je rekao i da je usvojeno kopile!!
Mama mu se zna, ali tata ne, a ima ga to je sigurno, pa pošto je "kopile", majka ga iz ko zna kojih razloga ostavila u neko sirotište, odakle su ga posvojili ljudi, koje komotno možemo zvati njegovim roditeljima :lol: !!

Sad mi psovka deluje sasvim ozbiljna i upotrebljiva!!!
 

Back
Top