Nekada i sada...

Nekada u moje vreme, ovako je izgledao kontakt sa nekom pristojnom devojkom:

-minimum 6 meseci vam prodje u gledanju, u pogledima, u flertovanju, mastanju kako bi to bilo kad bi bilo i tako to...

-minimum 6 meseci vam treba da sa njom posle onih flertovanja pocnete da pricate, druzite se i komunicirate sto se reklo.

-tek u sledecih 6 meseci bi eventalno mogli da je drzite za ruku, ili zagrlite i dirate za kosu...i mozda po koji poljubcic u lice naravno.

-dakle, u prvih godinu i po bi morali sa njom da prodjete sve tri gore opisane faze druzenja, a tek u 4 fazi , to jest u drugoj godini druzenja muskarc bi mozda smeo da se usudi da je poljubi u usta ili da je dira za grudi recimo.

-kada je proslo minimum 2 godine te veze, muskarac bi pokusao da joj ruku spusti ispod pojasa i nize.
kada bi doslo do toga, ona bi obicno govorila da nije spemna na to, da je rano za stvari, iako bi doticna imala 18,20 ili vise godina.

P.S. danasnje izvesne devojke uzrasta od 14-17 godina, za ciglo godinu dana izmenjaju po 20-30 tipova.
Sa vecinom njih stupaju u polni odnos posle 15 minuta upoznavanja, a raskidaju ili tog dana ili za nedelju-dve dana.
Danas sva omladina nekud strasno zuri, plase se da ce im nesto promaci ako za kratko vreme ne prozive ceo zivot reklo bi se.
Kada sinu, cerki kazete da cete mu patike kupiti posle podne, njemu je to mnogo kasno, on bi to zeleo da zavrsi ako je ikako moguce pre podne.
U moje vreme ja sam te patike cekao minimum godinu dana, i nikada ih nisam dobijao sem ako je u pitanju polazak u skolu u ranu jesen.
kako se da videti, sada je ovako kako opisah malo gore, a nekad je bilo nako kako ispisah vise gore.
Sta je zanimljivo za pricu o nekada i sada, pa to: da smo mi nekada cini mi se bili vise zadovoljniji i manje isfustraniji sto nismo imali sve odmah, no ova omladina sto hoce sve odmah i sad.
 
Ima nas, dinosaurusa, koji još uvijek pokušavamo živjeti onako kako si opisao da se nekad živjelo, ali neide to više, neprolazi, idemo protiv struje i tonemo. Pametni ljudi su se davno uklopili u postojeće standarde.
 
:hahaha:Kad je to bilo?U XVIII VEKU?
Salim se.U pravu si za danasnju omladinu.
Ne znam kako je nekad bilo,morala bih babu da izvadim iz naftalina i da je pitam,z:lol:,ali pouzdano znam kako je sada.Tacno,tuzno i istinito.Izvini za malu salu,ali eto,dobro sam raspolozena.Ne zameras mi,zar ne?Pozzz:zpozdrav:
 
lelavi;bt62783:
:hahaha:Kad je to bilo?U XVIII VEKU?
Salim se.U pravu si za danasnju omladinu.
Ne znam kako je nekad bilo,morala bih babu da izvadim iz naftalina i da je pitam,z:lol:,ali pouzdano znam kako je sada.Tacno,tuzno i istinito.Izvini za malu salu,ali eto,dobro sam raspolozena.Ne zameras mi,zar ne?Pozzz:zpozdrav:


A što da se lažemo, kad nismo plaćeni za to.
Samo Ti ironiši, ismevaj, pa kod mene je sveeee dozvoljeno, nisam ja demokrata pa da zanovetam.
 
Poslednja izmena:

Back
Top