Život je dragocen

zeljena;bt62760:
Fenomenalno...kako je dobro snimljeno...:super:

Meni se veoma dopao video.
Postavila sam nadajući se da će se još nekome dopasti .
new_smilie_colors1.gif
 
*Divno,Djurdja!
Neverovatno,kako mu je iznenadna lomnjava grane prouzrokovala pad i spasla mu zivot,ni kako ta ista grana moze da mu ponovo spasi zivot,da posluzi kao splav u nemirnoj vodi!
Sedela na stolici kao "na iglama",stiskajuci pesnice i navijajuci za malog medveda da se izbori za svoj zivot.
Bila sam ocajna u trenutku kada ga je "velika macka" dokacila kandzama..i veoma srecna kada je pocela da se povlaci(u sekundi nisam shvatila zasto?).
Dosla je mama da spasi svoje mladunce!
Suze su mi posle kada je pocela da lize njegovu krvavu njusku..kao da mu je govorila:"Ne brini,nije to nista,sve ce proci..mama ce uvek da bude pored tebe.."
Osecala sam se kao da posmatram triler.
Dlanovi su mi bili mokri od uzbudjenja.
Hvala ti,Djurdja,jos jednom..
 
lejla.al.dbuni;bt62994:
*Divno,Djurdja!
Neverovatno,kako mu je iznenadna lomnjava grane prouzrokovala pad i spasla mu zivot,ni kako ta ista grana moze da mu ponovo spasi zivot,da posluzi kao splav u nemirnoj vodi!
Sedela na stolici kao "na iglama",stiskajuci pesnice i navijajuci za malog medveda da se izbori za svoj zivot.
Bila sam ocajna u trenutku kada ga je "velika macka" dokacila kandzama..i veoma srecna kada je pocela da se povlaci(u sekundi nisam shvatila zasto?).
Dosla je mama da spasi svoje mladunce!
Suze su mi posle kada je pocela da lize njegovu krvavu njusku..kao da mu je govorila:"Ne brini,nije to nista,sve ce proci..mama ce uvek da bude pored tebe.."
Osecala sam se kao da posmatram triler.
Dlanovi su mi bili mokri od uzbudjenja.
Hvala ti,Djurdja,jos jednom..

Kada sam prvi put gledala video, osaećala sam se isto kao ti; srepnja, strah, briga za mecu.

Često se vraćam tom videu.

Kako divan kraj!:zskace:
 

Back
Top