Gaće od kepera

uxSze.jpg



Leto je, dosađujem se ceo dan na reci. Malo pecam,malo se kupam,ponekad skoknem do kuće po veliki komad hleba i jedan paradajz.... Jednoga dana dolazi Dule u novim kupaćim ? Zelene su sa izvezenim malim,žutim sidrom. Uh, što su dobre...gde si ih kupio,svi mu zavidimo. Mi imamo neke šuškave, šverc iz Italije. Mogu da vam sredim da imate svi iste, kaže Dule.
Važi, kad, gde, kako, obasipamo ga pitanjima. Dođite danas svi kod mene po podne. Prima nas njegova majka, kaže ja ću da vam sašijem svima a vi će te da platite. Oduševljeni smo.Posle nekoliko dana šepurim se na glavnoj plaži. Primećene su,gledaju me a ja kao paun. Majka mi izvezla malo sidro.. Pitaju nas gde smo ih kupili...mudro ćutimo.

Sad kad se setim mojih zelenih kupaćih nasmejem se jer znam da su bile sašivene od zelenog kepera, istog onog od koga se prave platnene roletne za prozore. Tada sam mislio da su devojke gledale u moje zelene kupaće a nisu, one su gledale u mene.Nije mi trebalo mnogo vremena da to shvatim valjda to nekako dođe samo po sebi, samo su potrebne jedne zelene kupaće ...
 
:lol: ma prica je super
nego, Sibirski, ne znam u cemu je fora sa tom slikom momka u kupacem iznad teksta, nesto deluje izvrnuto, a ne znam sta
da nije fotomontaza pa gornji deo od jednog a donji od drugog, ili ensto drugog, nesto mi deluje izokrenuto
 
SibirskiTigar;bt62355:
LJILJA - gace su vazan odevni predmet ali su takodje bitni trenuci u covekovom zivotu kojih se seca pa bio sa ili bez gaca

s tom konstatacijom se slažem.....daljom analizom dolazim do zaključka da se muški svet radije seća trenutaka bez gaća :zskace:
eh, da ....i meni se kao i Petrani ovaj gore učinio čudnim, kao da je uvrnut.......ili ja ne pratim trendove u modi ...stvarno kao da je izokrenut
 
Poslednja izmena:
LJILJA - nisam ja siguran da se i zene ne secaju tih situacija. Cak mislim da je to vise izrazeno kod zena nego kod muiskih.Pogledaj samo ovde na blogu ko uglavnom pise o ljubavi? Zene. A gde je ljubav tu je i seks,gde je seks tu nema gaca
 
SibirskiTigar;bt62394:
LJILJA - nisam ja siguran da se i zene ne secaju tih situacija. Cak mislim da je to vise izrazeno kod zena nego kod muiskih.Pogledaj samo ovde na blogu ko uglavnom pise o ljubavi? Zene. A gde je ljubav tu je i seks,gde je seks tu nema gaca

ama znam da žene pišu o ljubavi više od muških.....ali to su samo pesme. U realnom životu, mislim da muški prednjače u sećanjima ili prisećanjima z;)
 
I meni deluje nekako usukano taj na slici..
sad si me potsetio i onih gaća za odvikavanje od pušenja..
ej,ne pušim već 27 dana i to bez gaća..
:zper::zcepanje:

Gaće uvek moraš da nosiš,naročito u vodi..z:)
funny_animals_030.jpg


Tigre,blog ti je sjajan kao i uvek..slatko si me nasmejao..:hvala:
 

Back
Top