Auto devojka

Već par meseci merkam, gledam, koji auto da kupim, išao sam u razne salone, placeve, ali...

Nekako sve mi se čini nije to to, pogotovu kad sednem u njega-auta mislim.

Sve mi se činilo da ću naći nešto bolje , zanimljivije od onoga koje upravo gledam.

Znate šta mi se desilo danas: odem u jedan salon, dopao mi se vizuelno jedan model malog gradskog auta, boja, ma sve.

Hm, kad sam se već bio naložio, odlučio, reših i tražih od ljudi u salonu da uradim probnu vožnju...sva sreća da to uradih, inače bi bilo kajanja za medalju.

Šta hoću da kažem, dok sam sedeo u tom novom autu, videh da je krut nevidjeno, sedišta neudobna nevidjeno, ma sve nekako mi neadekvatno, ne prijemčivo, i bogami ja odustanem u momentu kad to shvatih.

Šta reći, danas sam se na taj auto naložio vizuelno kao na neku lepuškastu i lepo gradjenu devojku, medjutim kad sam prilegao, kad sam je probao, shvatih nije to za mene, jer ne videh nežnost, toplinu koja ide uz taj auto, ako vam baš legne, a ova Auto-devojka mi očito nije legla niti prijala.

Rastanak je bio brutalan, sa moje strane, ali ko zna, možda se ni ja tom autu nisam dopao. Sve je bre moguće kod nas i vas i njih.
 
Znas sta,Neznani..tvoj problem "auto-devojke" se moze sazeti u dve kategorije:
-imas nerealne kriterijume kada je zenski deo sveta u pitanju(nerealne u odnosu na sopstveno vidjenje ili iskrivljenu percepciju istog)
-nisi siguran zapravo sta trazis odnosno kakva je ta tvoja "idealna".
U oba slucaja sledi ocekivano razocarenje,nakon cega je "normalno" tvoje odustajanje i nonsalantna frustracija tipa "sta cu,kad mi ne odgovara".
Licno,mislim da je druga varijanta verovatnija.
Ovaj moj komentar ti je upucen u formi prakticnog saveta tipa"sta da cinim kada stvari uvek idu naopako"..i definitivno,ti nisi brutalan tip.
Nadam se sa ti se dopada moje misljenje..u protivnom,ukoliko te iritira,uputi mi zalbu..razmotricu je.
 
lejla.al.dbuni;bt62251:
Znas sta,Neznani..tvoj problem "auto-devojke" se moze sazeti u dve kategorije:
-imas nerealne kriterijume kada je zenski deo sveta u pitanju(nerealne u odnosu na sopstveno vidjenje ili iskrivljenu percepciju istog)
-nisi siguran zapravo sta trazis odnosno kakva je ta tvoja "idealna".
U oba slucaja sledi ocekivano razocarenje,nakon cega je "normalno" tvoje odustajanje i nonsalantna frustracija tipa "sta cu,kad mi ne odgovara".
Licno,mislim da je druga varijanta verovatnija.
Ovaj moj komentar ti je upucen u formi prakticnog saveta tipa"sta da cinim kada stvari uvek idu naopako"..i definitivno,ti nisi brutalan tip.
Nadam se sa ti se dopada moje misljenje..u protivnom,ukoliko te iritira,uputi mi zalbu..razmotricu je.

Mišljenje ti je zanimljivo i interesantno.
Da sam probirač, tu nema dileme, da baš zanovetam i to nije bez vraga što bi se reklo, šta ću može mi se.
 

Back
Top