ON I ONA

Hm, znate kad nadjete dečka, devojku…za prvi kontakt je dovoljan vizuelni efekat da bi započeo, započela razgovor, priču, a ponekad i vezu jel’ te.
Medjutim:

Ako veza krene, malo potraje recimo, počnete sve više i više da shvatate, da nije fizička privlačnost jedini faktor da ta veza traje, jer posle izvesnog vremena shvatite da vam ta osoba ne odgovara po nekom drugom pitanju, evo moj slučaj koji se desio srtedinom 90-tih , koji će vam objasniti fabulu radnje i o čemu se radi…

Upoznam ti ja jednu fan-fatale devojku, fizički mi odgovarala ko nijedna pre nje, trajalo to nekih 4-5 meseci, dok sam bio u neuračunljivoj zaljubljenoj hibernaciji, jer nisam zbog takvog stanja primećivao neke druge stvari, koje su mi kasnije smetale recimo.

Do tad sam mislio da je dovoljno da mi devojka odgovara samo fizički, nisam obračao pažnju na nus pojave u vezi, i odjednom sa ovom fan-fatale devojkom shvatim za ceo život sledeće:

Da bih mogao da budem sa nekom devojkom u čvrstoj i podužoj vezi, ista mora da mi odgovara po nekoliko osnova:

-da mi odgovara fizički, dobro to je uvek tako…
-da mi odgovara psihički,nisam znao koliko je to važno do veze sa gore opisanom fan-fatale.
-da ume samnom, uhhh to je važnije no išta bar kad sam ja u pitanju…
-da sam slab na nju, ako toga nema, teško toj personi, ne postoji veće zlo za žensku no da je muškarac jak prema njoj, nadam se da ovo ne treba da objašnjavam o čemu piričam…

Ovo su glavne osnovne odlike, a ako bi to proširio dalje, ovaj post bi potrajao i pisao bih ga do ponoći
 
A da umes ti sa njom?hmmmm
Tacno je da je fizicka privlacnost potrebna ali ako vam se druge osobine ne poklapaju...nista od veze...Cak je to mnogo vaznije od fiz. izgleda
 
Nije interesanto ako je sve savrseno(sto je i nemoguce)!!!!
Reklo bi se da imas veoma visoke kriterijume,a to govori puno toga o tebi.Moje misljenje je da pises suprotnosti od onoga sto stvarno jesi. Odbrambena moc organizma(u tvom slucaju >srca<).
 
Nema potrebe da nastavljas sa pisanjem do ponoci,sve nam je jasno,ukapirali smo iz prve..
A sve to sto si ispricao,moze se definisati kao razvojna faza u sazrevanju ili "mili Boze,kako neke stvari nisam mogao da vidim"(neki to oznacavaju i kao "O cemu li sam razmisljao ***..,"Da li je moguce da sam bio tolliko glup","Kad umesto mozgom razmisljam jajima"..i tome slicno,smisao je isti).
Ps.To da ti je najvaznije "da ona ume sa mnom" ima dodatno objasnjenje vezano za tvoj primarni aspekt licnosti..ali necu o tome,jer kad bih pocela..mogla bih do ponoci..
Uvek me inspirises,sta cu..ne zameras mi jel˙da?
 
Poslednja izmena:
lejla.al.dbuni;bt62127:
Nema potrebe da nastavljas sa pisanjem do ponoci,sve nam je jasno,ukapirali smo iz prve..
A sve to sto si ispricao,moze se definisati kao razvojna faza u sazrevanju ili "mili Boze,kako neke stvari nisam mogao da vidim"(neki to oznacavaju i kao "O cemu li sam razmisljao ***..,"Da li je moguce da sam bio tolliko glup","Kad umesto mozgom razmisljam jajima"..i tome slicno,smisao je isti).
Ps.To da ti je najvaznije "da ona ume sa mnom" ima dodatno objasnjenje vezano za tvoj primarni aspekt licnosti..ali necu o tome,jer kad bih pocela..mogla bih do ponoci..
Uvek me inspirises,sta cu..ne zameras mi jel˙da?


Ma sve je takooo...bre.
 

Back
Top