LJUBAVNO PISMO NA JEDNOG VRANJANCA

Draga moja neprezaljena MARIJKE,muka me naterala da ti napisem ovo pismo s`s iskreni reci.
Uzedo plajvaz,zaostri ga na bickiju,lizna ga,a iz srce i iz glavu potekose osecanja kroz ovaj plajvaz na artiju...malko mi je,doduse,mrsna artija,jer bo tatko mi u njuma mota dorucak,kad podje na rabotu.
Kad jutre ne nadje artiju ima kucu na glavu da obrne.
Ali ja sam gu eve zrtvovaja za tebe,da ti iskazem moja duboka osecanja,a pocistu artiju u kucu nemamo.

Eve,nesto me strecna prs na desnu nogu,onoj malecko prsche,pa se seti kako smo proslu nedelju bili na komshisku svadbu..pa k`d me ti nagazi s`s stiklu na ovo malecko prsche na koje vec nekolko godine imam kurje oko..svitke mi podjose na oci,a ono..prosto mi bese milo sto me nagazi.
Da bese neki drugi,utepaja bi ga kako kuce u lojze,al ti me t` koj nezno otpasa,pa sam posle tri d`na krivija..ja krivim,a ono milo mi..a i prsche neje vise kako je nekad bilo,nadulo se kao burilo,pa sacuvaj Boze!..ne mogu ni cipelu da obujem..kao,i ono ti se raduje.

Ne znam zasto juce ne dodje u Trandafilsku baschu,kako sam ti porucija,pa da izedemo zajedno lubenicu sto sam gu njeknja ukraja na pijac.
Ako jutre ne dodjes moram sam da gu izedem,jer bo ce skape.
A zasto onda pretrpe onolki stra dok sam gu kraja,pa da ide u provaliju!
A voleja sam da dodjes i ti,da ti otkrsim najbolji raznj,pa kad gu zacapamo,a voda ni techi niz bradu..iiijjjj!

Trebala si mori da dodjes Marijke,ovakoj tuzno mi bese bez tebe.
Dok sam te cekaja,dremaja sam k`ko buva na kuche,obesija sam bija ulj kako star pet`l..pa gledam u mesec,a on se iscerija na mene..pa mi dodese da gu tresnem da mu svitke iskociv..ko na mene k`d me ti s`s stiklu nagazi na kurje oko,mislim na onaj malecak prs..pa se seti sto mi je mesec kriv sto ja imam naprimer kurje oko..
Seti se na nas sastanak od prosli put,mesec ti bese osvetlija lice i grudi,a ja te od rados cuvna u obraz,a ono puche k`ko flasa od kiselu vodu,k`d se otvara onakoj pa`k.
A ti ustrepta kako magarica u trnje,a obrazi ti rustiv crveni kako bulke u zito.

E,moja Marijke,mori Marijke..mnogo ti me seksualno utepujes ti mene..
Dodji mori jutre,da nemas oci..sto si takva?
Znam ja da je tatko ti ljut na mene,pa kad prodje pokraj mene izbulji oci kako zaba u palamudu..
A sto sam ja kriv..naprimer sto on neje mogja da proda vasu krivu kobilu na pijac?
Marijke,mnogo si mi falicna..cel noc mislim na tebe,pa odim po kucu kako samovila.
Pre neku noc il d`n takoj setam po kucu,a ono t`mnina,pa k`d se s`pna od tronosku,sve sam nos ogruljija od zid,a na oko ovolika m`snica.
Majka mi je dva d`na turala na oko i na nos kromid da izvuce utepotinu..
Lego t`koj sas kromid.pa se mislim:"Majku mu,sto ti je ljubav!Covek moze glavu da izgubi"..al ne mi je bilo zal!

Marijke,ima mnogo toj jos da ti kazujem,moje ljubavne muke sto ne moze na ovuj artiju da stanev..
Da nemas oci,dodji jutre na nase staro mesto,u Trandafilsku baschu.
Kad se kuche uz drvo kachuje,povuci ga za rep..pa ako pocne da vije,toj ti mojre srce kroz kuchesko vijenje ljubav porucuje.
Tvoj zauvek i znavek
NIKODIJA

Eh,sto ti je ljubav..od ovakvu ljubav i konj lipcuje,a ne covek!
PS:Citaj sto pol`ko mozes..


Ps.Bas lepo pismo koje me podseca na moju prijateljicu Zoricu iz Pirota..
Za sve vas...a za nasu Ljilju MMM posebno!
 

Back
Top