Sta je vece zlo?Tadic,Nikolic,Ceda...

Bila ja danas na chedi, mislim ne na chedi, pi, gadan je... Nego eto posto cu i ja u te politicke vode da ga cujem sta ima da kaze. Prvo izasao neki kreten, zbunjen strasno, nisam ga ni slusala, telefonirala, onda izadje zena tu u 40-im godinama napljuva ona lepo seselja, milosevica, tadica, velju, vucica i zavrsava 'riba' i vice u onaj mikrofon ko luda 'I ZATO GLASAJTE ZA SLOBODANA!' Prvo tajac... onda se smeh prostro salom, ne onaj laki osmejah neko onaj ludacki smeh dok je ona vikala 'JA SE IZVINJAVAM, IZVINITE,GLASAJTE ZA CEDU JOVANOVICA!!' Naravno da cu da glasam za slobu :) Glasacu mu za neko dobro mesto tamo gore, mozda cak tu neka leva ruka samog Boga ... Izadje Cedo, tako sav u podocnjacima, kontam da bi mu bolje bilo da je stavio neke suncane, il se naduvo il je nesto zestoko smrko.. Ispljuva on jos vise sve ostale kandidate, govori o nekoj KULTURNOJ srbiji, o nekoj srbiji u evropi o napretku a ja mislim u sebi dok se vi kandidati i ostali naduvani politicari pljujete medjudobno i to na taj ironicno duhovit nacin ocekujete da ovaj narod krene dalje?! Pa kako on da krene kad vi tapkate u mestu7 zatucane seljacine... Dodju na kampanju i pljuju tako sve odreda umesto da govore nesto pametno. A ono sto je izgovorio sem pljuvanja mogli ste da cujete isto i od tadica i od ovog nikolica i od prostog velje itd. tadic nudi neku 'sigurnost', ceda mladost (i ruznocu) a nikolic rat na kosovu. I sta sad covek da izabere? Jasno nam je svima da je ovo rat izmedju dve stranke dosovaca i radikala. Nema Ceda tu neke velike sanse. Sta je gore pitam vas? Odabrati nekoga ko vec 4 godine nije nista uradio no je samo lickao tu sedu kosu i slikao se ili izabrati da se brani sto je srpsko? A da se razumemo kosovo odavno nije srpsko, odavno tamo vecinu cine albanci. A ako se malo vratite na ustav i pravo, videcete da tamo stoji da je drzava drzava i da je deo teritorije njen ako vecina na toj teritoriji prihvata ideologiju drzave. Jel albanci kao vecina prihvataju? Mada ja sam jos mlada i dosta toga tek treba da naucim kad zavrsim te politicke nauke, pod uslovom da ih upisem, tako da ne pametujem ovde nesto nego samo zakljucujem da ko god da osvoji vecinu glasova nije dobro po nas smrtnike...
 
Kad bolje razmislim,kakvi smo mi Srbi,takav nam i vodja sleduje...Mi smo kao narod u totalnoj konfuziji.Ovi se jadnici toliko trude da imitiraju pokojnog copavca iz Zagorja da je to prosto tragikomicno.Da bi bio postovan u svetu i baja,treba imati m..a do zemlje,a ne ovi kao guske u magli...a i mi kreteni za njima.E jesmo mazohisti,opet cemo da dozvolimo da nas zavlace 10 godina kao Sloba pa da ukapiramo da su nas pokrali i zeznuli...Nek mi Bog oprosti, da mogu opet bar 20 godina sa Titom,pa da umrem ko covek...
 
Da lako je reci boli me q... ali sta moze pojedinac u ovoj banana drzavi :evil: ljudi su ovce i treba ih shisati.U goroj smo poziciji nego za vreme komunizma,ljudi su u to vreme uzivali u zivotu iako nisu smeli nista reci,malo su radili i imali su za zivot a ja radim kao konj i jedva prezivljavam.Slazem se da netreba dizati ruke uvek postoji nada da ce biti bolje....MOZDA.:mad:
 
e ma nemoj. Upravo to sada što si rekao je manipulacija.
Pa oni će,ako im to treba, da manipulišu mojim glasom izašao ja ne izašao.
To je mašina koja grabi, krade, prebrojava, presipa na najužasniji način i mislim da je više o kej stav da se sa tim kretenima NEMA NIŠTA i da se ne igra njihova svirka, pa makar im falili i glasovi i glasačke kutije. Molim lepo, ako im fale glasovi nek si kupe hor.
To je njihova igra u kojoj oni glume vukove a mi ovce.
Dakle,Ti biraš! I.. što reće ovaj..Tolstoj.." il si dakle..čekić..il si ekser! ":P
 
Ovo je opste ludilo ja mislim :) Kao prvo ja cu izaci na glasanje jer necu da ovaj Tadic jos 4 godine ne radi nista, ceda nema nikakve sanse tako da cu glasati za Nikolica i je.. mi se. Tadic je dobio priliku i nije nista uradio. Sad ako Nikolic dobije priliku videcemo gde ce to voditi. A to sto su lopovi i sto kradu. Ma daj, zamisli sebe na toj funkciji, ti bi kao bio posten? Posten covek na takvoj poziciji moze samo da propadne. Samo u americkim filmovima vidis predsednika koji se ponasa kao svetac.
 
o kej, ali što bih sebe zamišljao tamo gde mi nije mesto?
I malo mi smeta ta logika "aj da mju damo šansu pa da vidimo gde će to voditi"..Gotovo da možemo da je svrstamo u onu The Last words kolekciju tipa "ne verujem da će da eksplodira.." ili "sve je ok, nije zarazno.."
Uostalom, jel ti znaš da je Nikolić promenio pol pre 29 godina i da je pre ovoga sada bio severni? tj pol..
 
eee.. oces bolju srbiju, a biras pre krkanluk nego odlucivanje :P

btw da se razumemo, ja sam apsolutno apolitican, i ja isto preferiram krkanluk pre odlucivanja.
ali, posto kad ja to kazem, na mene svi gledaju onako prekorno, pa reko da skrenem paznju :P

@ minaqua
pa onako, nisam nesto odusevljen slikom :P
preferiram mantikore ;]
 
Nisam osoba koja je stranacki opredeljena i nemam nameru da ikada budem jer nisam debil(bez uvrede) :-) ali lepo kazete-Boris nista neradi,Nikolic nije normalan a Cheda...pa ni on nije normalan ali radi i govori to sto niko od prozvanih nesme pa mu dajem svoj glas. boogie wogie to oni i hoce da ti neizadjes pa da sa tvojim listicem rade sta hoce,izidjes i stavis veliki x preko papira onda nece moci da iskoriste tvoj glas.
 

Back
Top