Jedana od mnogih pijanih noci...

hm...dosadno mi ponovo...citam blogove,nesto od foruma...vidim bwe sva se prica vrt oko alkohola...pa nesto mi se bas pripilo...dobro bi doslo jedno pivo,uf...cigara i kad bih imala jos i nekog dobrog saovornika u ovim sitnim satima bio bi to pravi raj...
secam se proslog petka...sedimo kod mene,standardno zagrevanje..na stolu 2 V votke i 2 shvepsa...pustili neku muzikicu na kompu i takooo..polako prica,jedna za drugom...malo i dum-dum...i oglasava se moja Jeca:"e ljudi pa ovo mne udarilo i to posteno..."
aha...dodajem ja....naopste odobravanje svih prisutnih...mada nas i nije bilo nesto mnogo...nas pet...
i takoo...polako se oblacimo,taxi napolju svira li svira...sedamo u taix i palimo za diskoteku...osecam ok sam...nisam se razvalila kako znam i umem,vec mi je bas onako lepo kako treba...pripita...narucujem "tuborg"...uf,tako dobro klizi niz suvo grlo...palim cigaretu,kao nesto malo djuskam...ne odgovara mi mjuza bas nesto ali ok...i gledam devojku sa kojom sam se prosli vikend ljubila u wc-u...ahahah...ne mogu da verujem...gledam,ovako,malo bolje,lepa je...jako...ne znam sta mi je ali jednostavno blejim u nju...i ona mene gleda...
prilazim joj i govorim joj kako mi se svidja...
smejemo se,i ja odlazim na drugi karj diskoteke...
 

Back
Top